Derivco AS

juuni
2019
Korraldada ettevõtte suvepäevad sellises stiilis, mida varem pole neile veel tehtud. Stiil peab olema selline, mis oleks lõbus ja inimesed tunneksid rõõmu ning tahaksid osa võtta.
Ettevõtte siseüritused

Tulemus

Päev täis erinevaid aktiivseid tegemisi, põnevad vahepalad suuremate tegemiste vahel ning õhtul pidu kuni päikesetõusuni. Tõeline kantripidu!

100
värvikirevat kauboid

Lahendus

Derivco meeskond on alati rõõmus ning tuleb erinevate teemapidudega hästi kaasa. Kantri pidu sobis Roosta puhkekülasse suurepäraselt. Kohale vooris erinevaid kauboisid, kauboitüdrukuid loomi ja niisama sulelisi. Seltskond oli kirju.

Päeva esimeses pooles toimus meeskondades 360 Kraadi poolt korraldatud aaretejaht, kus iga leitud punkti juures oli ülesanne ning vihje järgmise punkti leidmiseks. Orienteerumises oli erinevaid mõtlemapanevaid ülesandeid, kus tuli olla ise osav ning tihedalt koostööd teha meeskonnaliikmetega. Kantri peole iseloomulikult toimus ka proovile panev pullisõit. Õpiti lasso sõlme tegema ja seda heitma. Õhtul õpiti selgeks linedance. Soovijad said päeval teha ka sporti. Mängiti võrkpalli, kõksiti minigolfi rajal golfi ning discgolfi kettad lendasid samuti. Tansuplatsi küttis kuumaks Derivco enda super bänd. Tantsiti päikesetõusuni.

 

Aitäh Derivco! Teiega on alati nii lõbus. Kohtume juba peagi uute vingete ürituste raames!