Finestmedia AS

august
2019
Korraldada ettevõtte suvepäevad. Teha nii sporti kui ka veeta lõbusalt aega muude tegevustega. Põhiline, et oleks kolleegidega lõbus.
Ettevõtte siseüritused

Tulemus

Suurepärased uued muusikavideod ja loendamatu arv kanuusõidul paaristõukeid ning naeru videote loomisel.

4
videot ja hulk unustamatuid emotsioone

Lahendus

Paekalda Puhkekeskus oli ideaalne valik Finestmedia poolt soovitud suvepäevade kontseptsiooni ülesehituseks. Toimus meeskondadesse jagunemine. Ühed meeskonnad läksid suurte kanuudega Rummu karjääri avastama. Samal ajal teised meeskonnad said kätte laulud, millede videod tuli taaslavastada. Selgeks oli vaja õppida video ülesehitus, sõnad ja koreograafia. Hiljem kostümeerija ning grimmeerija abiga muudeti Finestmedia töötajad kuulsusteks ning valmisid vinged uued muusikavideod. Hiljem meeskonnad vahetasid tegevused.

Päeva lõpuks valmis 4 tuttuut muusikavideot. Moneerijad panid need kibekiirelt kokku ning õhtul toimus suur ühisvaatamine, mille jooksul said kohalolijatel kõik lihased korraliku naerutrenni.

Enne õhtust pidu tegi showbarman Tarmo korraliku kokteilikoolituse. Huvilised said proovida erinevaid retsepte. Valmistati ühe- ja mitmevärvilisi, alkoholiga ning alkoholivabasid virgutusjooke.

Õhtune tantsumuusika Elis & The Phunkys poolt hoidid puusad soojas ja Aivar HAvi videodisko ajaks oli tantsuplats inimestega täitunud.

 

Aitäh Finestmedia meeleoluka päeva eest ja usaldamaks Franki oma heaks koostööpartneriks. Järgmiste projektideni!