25.08.2017

Portfolio – tehniline produktsioon

On üpriski selge, et heli- ja valgustehnika olemasolu ning kasutamine sündmuste korraldamisel on hädavajalik. Valdavalt on paljud asukohad eriliste tehniliste eripäradega, mistõttu on vajalik kaasata planeerimise protsessi just õiged inimesed. Ühtlasi suudab agentuur välja tuua erinevaid uusi lahendusi ning luua erinevaid konseptsioone. Tänapäeva tehnika areneb tohutul kiirusel, ühtlasi liigub väga palju kasulikku infot just agentuuridele, kel on hea võimalus omi kliente positiivselt üllatada ning muuta sündmus taaskord teistsuguseks. Videomapping, erinevad tehnillised ülekanded (otsepildid), liikuvad kujundid ja kvaliteetne helitehnika on märksõnad, mille najal annab sündmuse korraldamisel mitmes suunas varieeruda ja eristuda.

Frank Tehnika OÜga on liitunud ka heliproduktsioonispetsialist, kelle abiga saame korraldada veelgi suuremaid väljakutseid tehniliste produktsioonide valdkonnas. Lisaks oleme uuendamas ja täiustamas oma tehnikaparki, eesmärgiga pakkuda mitmekülgsemat ja kiirelt reageerivat teenust meie püsiklientidele. Meilt on võimalik tellida kvaliteetset heli-, valgus- ja videotehnikat, lisaks seminaride ja konverentside jaoks mõeldud mikrofone, sünkroontõlkelahendusi.

Pakume klientidele võimaluse sõlmida püsikliendilepingut!
Püsikliendileping on mõeldud ettevõtetele, kel on aasta jooksul toimumas erinevaid sündmusi, kus on vajalik helitehnika olemasolu. Kindla allahindlusprotsendiga leping garanteerib kliendile kiire reageerimise ning koostööpartneri kõikideks sündmusteks aasta lõikes. Anna oma soovist või päringust teada aadressil tehnika@frankevents.ee.