Reili Raamat – meie särav projektijuht

31.01
2019

Milline on sinu lugu ürituste korraldamisega?

Üritusi hakkasin korraldama oma isa eeskujul, kes igal suuremal pere- või külaüritusel leidis, et oleks vaja luua ühtne ja lõbus keskkond. Minu isa sai selle aga oma emalt. Nii on see liikunud põlvest põlve. Mingil hetkel võtsin mina perekonnas selle rolli üle. Peagi hakkasid sõbrad paluma, et korraldaksin neile nt sünnipäeva, sugulaste kokkutuleku vms.

 

Millal jõudsid sellesse valdkonda ja kuidas said aru, et see on just see ÕIGE asi millega tegeleda?

Väiksena unistasin algklasside õpetaja elukutsest. Keskkoolis mõistin, et huvijuhi töö pakub veel suuremat naudingut. Ülikoolis, kui õppisin noorsootööd, mõistsin, et ürituste korraldamine on siiski kõige rohkem minu teema. Igasugune asjaajamine, korraldustöö ja organiseerimine sobib mulle, olen seda väga kaua teadnud.

 

Mida tegid enne Franki meeskonnaga liitumist?

Enne Frankiga liitumist kasvatasin kodus lapsi. Enne seda olin Saku Noortekeskuse juhataja.

 

Mis on olnud need sündmused või tegemised, mis on mõjutanud enim saada Sul selleks, kes Sa täna oled? 

Esiteks on mulle oma enesekindluse, positiivsuse ja suure pealehakkamisega eeskujuks olnud ja mind mõjutanud minu isa. Saku Noortekeskuses juhataja amet andis palju kogemust ürituste organiseerimisel, keskuse juhtimisel, projektide kirjutamistel jne. 2017. aastal elasin kolm kuud USAs, mis avardas silmaringi, andis juurde enesekindlust ja julgust.

 

Mis Sulle ürituste korraldamise juures kõige enam meeldib? 

Asjaajamine ja organiseerimine, emotsioonide nägemine, igasugune tagasiside inimestelt (tunda uhkust ja rõõmu, õppida midagi sellest), rutiinivabadus, uued väljakutsed.

 

Kui sa parasjagu ei korralda mõnda üritust või ei tee pakkumisi, siis kus ja mida tehes võib sind kohata? 

Ilmselt olen siis kas trennis või lastega 😊 Minu suureks hobiks on jõusaalis käimine ja treenimine. Harjutan ka hobina personaaltreeneritööd.

 

On Sul mõni raamat, mida ikka ja uuesti loed ja mida soovitaksid teistele lugeda? Miks just see raamat?

Ma soovitaks kõigile Robert Boltoni raamatut: “Igapäevaoskused”. See Raamat kirjutab kehtestamisest, kuulamisest ja konfliktilahendamistest. Kui ma selle raamatu läbi lugesin, hakkasin aru saama, kui vähe me üksteist oskame kuulata ja kui palju tegelikult keskendume teisele inimestele. See raamat õpetab kuulama, toetama, peegeldama. Hea suhte alus.

 

Mis on need 2 unistuste sihtkohta, kuhu sooviksid lähiajal minna? Mis nende paikade juures kõige enam Sind kutsub? 

Lähiajal läheks Türki puhkama. Aga unistuste kohtadeks on Havaii, Kambodža, Uus-Meremaa. Kutsuvad erinevad põhjused: loodus, kliima, põnevus.

 

Kui Olümpiamängudel oleks esindatud ükskõik milline spordiala, siis mis oleks see, milles võidaksid kindlasti kuldmedali?

Ilmselt kas 100m jooks või kaugushüpe. Olin kooliajal nendes tugev 😉

 

Mis on need väikesed „asjad“, mis Su päeva paremaks teevad?

Minu kaks väikest tütart 😊 Lähedased ja sõbrad. Inimeste rõõmsameelsus, heatahtlikus ja naer. Trenn.

 

Kes või mis on Sulle inspiratsiooniks? 

Lapsed oma rõõmsameelsuse, siiruse ja enesekindlusega.

 

Mis on Sinu elu slogan/moto? 

“Õnn peitub lihtsates ja väikestes asjades”