fbpx

Saage tuttavaks – Margit Nurmeots!

10.01. 2018

Milline on sinu lugu ürituste korraldamisega?
Ma arvan, et suurem organiseerimine sai alguse juba lapsepõlves – suvised telkimise organiseerimised sõbranna hoovis ja suured ning meeleolukad sünnipäevapeod. Meenuvad veel näitused oma kunstiteostest, mille koos sõpradega korraldasime. Meie ajal ei olnud igasuguseid nuti-pluti seadmeid, pidime ise erinevaid vahvaid tegevusi välja mõtlema.
Tihedam ürituste korraldamine sai alguse 9. klassi lõpust. Vahva seltskonnaga koos mõtlesime sündmusi ning tegime need ka ära. Meie õnneks koolijuhtkond usaldas meid
?
Peale keskkooli läksin õppima Viljandi Kultuurikolledžisse (nüüd Tartu Ülikool Viljandi Kultuuriakadeemia), kus sündmuste korraldamisest ning nendel mitte osalemisest ei pääse. Eks sealtki see pisik aina kasvas ja kasvas minu sees.

Millal jõudsid sellesse valdkonda ja kuidas said aru, et see on just see ÕIGE asi millega tegeleda?
Eks ma keskkoolis saingi aru, et see on minu ala ja sealt tuli ka otsus minna Viljandisse.


Mida tegid enne Frangi meeskonnaga liitumist?
Olen pikalt tegelenud müügitööga, korraldanud erinevaid kampaaniaid, olnud noorsootöötaja, giid õlletehases (teen seda siiani vahel), koolitaja jne. Olen nagu Huntkriimsilm oma seitsme ametiga
?

Mis on olnud need sündmused või tegemised, mis on mõjutanud enim saada Sul selleks, kes Sa täna oled?
Kõikidel töökohtadel on olnud minu vastutada sündmuste korraldamine. Arvan, et iga sündmus mõjutab ning arendab tegijat. Seega kõik see on aidanud mul kasvada selleks, kes ma täna olen. Ja kõik tulevad projektid kasvatavad mind ikka edasi.

Mis Sulle sündmuskorralduse juures kõige enam meeldib?
See kuidas üks väike ideekilluke kasvab millekski kompaktseks, võimsaks, meeldejäävaks ja rahuldavaks.

Kui sa parasjagu ei korralda mõnda sündmust või ei tee pakkumisi, siis kus ja mida tehes võib sind kohata?
Räägin inimestele õllest, loen diivanil kaasahaaravat raamatut, olen sõprade või perega koos, naudin oma kahte rõõmsat neljajalgset sõpra. Ja kui õues on vähegi soojem ilm, siis olen oma terrassil, et nautida klaasikest õlut.

On Sul mõni raamat, mida ikka ja uuesti loed ja mida soovitaksid teistele lugeda? Miks just see raamat?
Luule Viilmaa ‘’Ellujäämise Õpetus”. Pealkiri ütleb kõik 🙂

Oled maailmas päris palju ringi reisinud. Mis on need 2 unistuste sihtkohta, kuhu sooviksid lähiajal minna? Mis nende paikade juures kõige enam Sind kutsub?
Lähiajal soovin ma minna kuskile sooja puhkama, ei ole vahet, kas see on Bora Bora või Kariibid või Dubai, peaasi, et oleks soe ja poleks arvutit 🙂
Aga minu unistus on minna tagasi Jaapanisse. See kultuur ja need inimesed on lummavad. Kindlasti tahan minna kunagi ka täitsa Venemaa lõppu – Magadani, kus minu ema sündis. Esivanemate minevik, inimesed, kultuur ja loodus. Ja muidugi sõiduvahendiks peab olema rong.

Kui Olümpiamängudel oleks esindatud ükskõik milline spordiala, siis mis oleks see, milles võidaksid kuldmedali?
Arvan, et erinevate situatsioonide lahendamine. Meil tutvusringkonnas ja tööalaselt levib sama ütlus „ Maardz ajab kõik asjad korda :)“

Mis on need väikesed „asjad“, mis Su päeva paremaks teevad?
Minu kaks kuldsetretriiverit (Genius ja Aristoteles), hea hommikune kohv kodusest kohvimasinast, armsama hääl ja kuulda tema suust “Tere hommikust Kallis”, hea muusika, hea huumor jne.

Kes või mis on Sulle inspiratsiooniks?
Elu – kogemused, äpardused, õnnestumised, rõõmud, kurbus, Minu Inimesed jne.

Mis on Sinu elu slogan/moto?
Kõik asjad on lahendatavad, oluline on olla positiivne, säilitada rahu ja oma ajurakukesed tööle panna.

 

Küsi pakkumist