fbpx

Pesamuna Karoliina “Igaüks on oma õnne sepp!”

09.12. 2021

Karoliina liitus Franki tiimiga esmakordselt 2020. aastal. Küll aga teatud olude tõttu läksid meie teed natukeseks lahku. 2021. aasta tundsime tiimis, et just Karoliina energia, teotahe ning äge olek on meil puudu. Kutsusime Karoliina taas Franki tiimi – ja ta tuli selleks, et jääda.

Siin pisikene ülevaade, kes see meie tubli pesamuna Karoliina on.

 

Mis on sinu lugu ürituste korraldamisega? Mida oled sa varem teinud enne Franki tiimiga liitumist?

Ürituste korraldamise pisik on mul juba lapsest saadik mingil määral sees olnud. Alati on meeldinud oma sünnipäevad huvitavaks muuta, kas erinevate teemapidude või mängudega. Kuidagi on juhtunud ka nii, et enda tutvusringkonnas olen tihti just mina see, kes erinevaid kokkusaamisi ja üritusi planeerib.

Enne Frankiga liitumist olin paras Hunt Kriimsilm üheksa ametiga. Esimesed päris kogemused ürituste korraldamisel sain, kui olin vabatahtlik noorsootöötaja ning aitasin läbi viia erinevaid laagreid, teemaõhtuid ning noortele mõeldud üritusi. Ülikooli kõrvalt käisin vabatahtlikuna abiks erinevatel festivalidel, kultuuri- ja meelelahutusüritustel ja spordivõistlustel. Hiljem töötasin NO99 restoranis, kus jällegi korraldati väga palju erinevaid kultuuriüritusi, lisaks renditi teatriruume välja ka eraürituste jaoks.

Millal sai sulle selgeks, et üritusturundus on see valdkond, milles sooviksid tööd teha?

Esimest korda teadvustasin seda ülikoolis, kui pidime otsustama, kas valime üritusturunduse või matkajuhtimise suuna. Siis jõudsin selgusele, et üritusturundus on just see, millega soovin edasi tegeleda ja siiani ei ole pidanud seda otsust kahetsema. Väga huvitav on see hetk kui planeeritud sündmus on lõpuks käes ja on võimalik näha, kuidas pikk ettevalmistusprotsess vilja kannab.

Mis on olnud need sündmused, inimesed, tegemised, mis on sind enim mõjutanud, et saada selleks kes sa täna oled?

Ma olen alati olnud seda meelt, et iga inimene on ise enda õnne sepp! Aga kindlasti on mind kõige rohkem mõjutanud minu perekond ja lähedasemad sõbrad.

Mis on kõige vingem üritus millel ise oled osalenud?

Kõige vingemad üritused on need, kus saad hea seltskonnaga lõbusalt aega veeta. Olgu selleks siis lihtsalt kellegi sünnipäev või mõni muu tore koosviibimine. Alati olen olnud ka suur kontsertidel käija.

Kõige meeldejäävam üritus oma suuruse poolest on olnud Weekend Festival Baltic, mille korraldustiimis mul õnnestus kahel järjestikusel aastal olla. Nii suure mastaabiga artiste samal ajal esinemas näha oli väga lahe. Samuti oli erialaliselt huvitav näha, kuidas nii suure festivali korraldamine käib.

Kuidas jõudsid Franki tiimi?

Ühel hetkel, kui rekreatsioonikorralduse erialal hakkas lõpp paistma, sain aru, et tahan kindlasti üritusturunduse valdkonnas kätt proovida. Kuna Leho ja Taavi olid endiste rekreatsioonitudengitena meil ülikoolis Frank Eventsist rääkimas käinud, siis otsustasingi Franki tiimiga ühendust võtta. Juba esimesest vestlusest peale, sain aru, et see on ideaalne koht, kus näeksin ennast töötamas. Ees ootas suurepärane ja toetav tiim, kes igale probleemile näeb ainult lahendusi 😊.

Kui sa parasjagu ei korralda mõnda sündmust, siis kus sind leida võib? Mis on su lemmiktegevused/hobid, mis aitavad sul akusid laadida?

Kõige paremini laen akusid oma maakodus Kuremaal. Sinna pagen peitu igal vabal võimalusel. Väiksematel vabadel hetkedel meeldib käia jooksmas, rattaga sõitmas või jõusaalis. Terves kehas peitub terve vaim. Aja aitab hästi maha võtta ka looduses aja veetmine.

On sul mõni raamat, mida ikka ja jälle uuesti loed ning mida soovitad kindlasti lugeda?

Ma ei mäleta, et ma kunagi ühtegi raamatut mitu korda oleksin lugenud. Kõige olulisemaks raamatuks pean iga eestlase piiblit  „Tõde ja Õigus“.

Mis on 2 unistuste sihtkohta, kuhu sooviksid lähema 5 või 10 aasta jooksul minna?

Kaks unistuste sihtkohta, kuhu reisida sooviksin on Island ja Hawaii saared. Mõlemad lummavad oma erakordse loodusega.

Mis on need pisikesed detailid igas päevas, mis su päeva käima tõmbavad ja alati rõõmsaks teevad?

Hommikukohv!? Minu meelest on iga inimese enda otsustada, kas olla rõõmus või mitte. Kindlasti aitab sellele kaasa ka hea seltskond ja liikumine.

Kes või mis on sulle inspiratsiooniks?

Kuidagi on mul õnnestunud ennast ümbritseda inimestega, kes tegelevad hästi paljude erinevate valdkondadega. Ma arvan, et nende edukus ongi minu kõige suuremaks inspiratsiooniks.

Mis on sinu slogan/moto?

Kes ei riski, see šampust ei joo 🥂. Ja selleks, et asjad hakkaksid juhtuma, tuleb mugavustsoonist välja tulla!

 Küsi pakkumist