fbpx

Turundusüritused

Korralda turundusüritus, kui soovid tutvustada uut teenust või toodet, ettevõtte uusi suundasid või kaasata kliente oma ettevõtte tegemistesse. EMORi 2017. aasta uuringu põhjal on just Frank Events esimesel kohal, olles turunduses oma klientidele nr 1 strateegiline partner. Kirjuta meile ja leiame ka Sulle selle pärli, mis püüab tähelepanu.

Aitame ettevõtte juhtkonnal, turundus- ja müügimeeskonnal leida täiendavaid viise, kuidas hoida olemasolevaid ja luua uusi kvaliteetseid kliendisuhteid. Ootamatu ja ahhetama paneva turundusüritusega on võimalus saada pilti ka laiemasse meediasse ning seetõttu soovitame turundusürituse läbiviimiseks kaasata oma valdkonna professionaale.

Meie klientide toodete ja teenuste tarbijale on samuti oluline personaalsus ja emotsioon. Turundusüritus annab kliendile hea võimaluse mõistmaks ettevõtte fookust ja plaane. Turundusüritus on ettevõtmine, mida tasub igal ettevõttel näiteks kord aastas korraldada, et hoida ja väärtustada olemasolevaid kliente ning uutele potentsiaalsetele klientidele oma toote või teenuse vastu isu tekitada.

Toimunud turundusüritused

Küsi pakkumist