fbpx

Mida Frank teeb?

Suvepäevad, talvepäevad, motivatsiooniüritus, meeskonnakoolitus, jõulupidu, vastuvõtt, seminar, konverents või misiganes muu tähistamist vääriv üritus – me teeme selle ära!

Ürituste korraldamine on meie igapäevatöö. Franki inspireerib lennukas idee, uudsed lahendused ja see unustamatu sära, mis peale üritust kliendi silmest vastu vaatab. Oleme teenindanud üle 400 kliendi.

Iga üritus saab alguse BRIIFIST

.. ehk lähteülesandest. Selleks, et planeerida korralikku ja sisukat üritust on vaja teada üsna täpselt, mis on konkreetse planeeritava korraldatud ürituse eesmärk. Frank on oma kogemustele toetudes välja töötanud BRIIFIPÕHJAD. Lae briif alla, täida ära ja saada Frankile info@frankevents.eeVastame hiljemalt 24 tunni jooksul.

"

Ettevõtte siseüritused

Ettevõtte siseüritused on vaieldamatult ettevõtte kommunikatsiooni- ja turundusplaani üks olulisemaid osasid. Töötaja on ettevõtte parim visiitkaart. Seepärast on kollektiivile oluline luua keskkond, mis väärtustab nende vajadusi ja soove. Kaks märksõna, mida meie korraldatud siseürituste puhul välja toonud – personaalsus ja avatud suhtlus. Kõige selle juures teeme asju teisiti – lõbusalt, personaalselt ja eriliselt, samas professionaalselt.  Iga ürituse ülesehitus on läbi mõeldud nii, et ka endal oleks mõnus olla projektijuht. Frank meeskonnas on pika kogemusega õhtujuhid  Taavi ja Leho. Hakkajat õhtujuhti Assot kiidetakse tema aktiivsuse ja hääletämbri osas.

Vaata siseürituste portfooliot. 

Turundusüritused

Turundusürituse raames tutvustatakse uut teenust või toodet, ettevõtte uusi suundasid või klientide personaalset kaasamist. EMORi uuringu põhjal oleme turunduses oma klientidele nr 1 strateegiline partner.Aitame ettevõtte juhtkonnal, turundus- ja müügimeeskonnal leida täiendavaid viise, kuidas hoida olemasolevaid ja luua uusi kvaliteetseid kliendisuhteid. Ootamatu ja ahhetamapaneva brändingüritustega on oluline saada pilti ka laiemasse meeidasse. Meie klientide toodete ja teenuste tarbijale on samuti oluline personaalsus ja emotsioon. Turundusüritus annab kliendile hea võimaluse mõistmaks ettevõtte fookust ja plaane. Turundusüritus, on ettevõtmine, mida tasub igal ettevõttel kord aastas korraldada. Olemasolevaid kliente tuleb hoida ja väärtustada ning uutele  tuleb silma paista.

Vaata turundusürituste portfooliot

Seminarid ja konverentsid

Seminarid, konverentsid ja strateegiapäevad võivad olla lahendatud tavapärase olemusena. Meie kogemuse põhjal võime julgelt öelda, et üritusel osalejatele jääb rohkem detaile meelde läbi erilahenduste, praktiliste workshoppide või töötubade stiilis lahendustega. Seepärast selliste õppeürituste korraldamisel pakume põnevaid täisteenuslahendusi alates eelarve püstitamisest, kontseptsioonikavandi koostamisest kuni lõpplahenduseni välja (vt täispikka loetelu allpool). Eduka ürituse taga on tohutul hulgal pisidetaile. Mida professionaalsemalt on detailid läbi mõeldud, seda kvaliteetsem on ettevõtmine ja lõpptulemus. Loe siit nippe, kuidas korraldada üks edukas konverents ja strateegiapäev.

Vastavalt kliendi vajadustele pakume konverentsikorralduse täisteenust või üksiklahendusi.

Projektijuhtimine:
 • eelarve koostamine ja järgimine;
 • hangete vormistamine ja sobilike partnerite kaasamine;
 • toimumiskoha leidmine ja vajalike kokkulepete tegemine;
 • kodulehekülje loomine ja sealse info haldamine;
 • sündmuse turundustegevused, suhtekorraldus, infomaterjalid ja meediasuhtlus;
 • konverentsi sekretariaat ja infolaud;
 • osalejate registreerimise organiseerimine (e-posti baasil või online vormiga);
 • vajalike transpordi lahenduste (lennu-, laeva- või bussipiletite, transfeeride) leidmine;
 • majutuskohtade broneerimine;
 • toitlustuse korraldamine;
 • sponsorluspakettide koostamine ja võimalike toetajate leidmine.
Konverentsi tehniline teostus:
 • konverentsitehnika ja erinevad visuaalsed vahendid;
 • video ja fotograaf;
 • sünkroontõlke teenus;
 • online (live stream) ülekanded;
 • wifi tagamine osalejatele.
Meelelahutuslik programm:
 • meelelahutusliku programmi loomine;
 • pidulike gala õhtusöökide ja vastuvõttude korraldamine;
 • põnevate kohalike ekskursioonide korraldamine ja läbiviimine.

Heli-, valgus- & videoproduktsioon

Heli- ja valgustehnika olemasolu ning kasutamine ürituste korraldamisel on hädavajalik. Seda nii päevasel ja ka õhtusel üritusel. Suudame pakkuda standartseid ja erilahendusi, mis sobivad Sinu poolt valitud keskkonda. Suur osa ruumidest on erilise tehnilise eripärasusega. Heli- ja valgustehnika parima lahenduse saamiseks kaasame tehnilise produktsiooni planeerimise protsessi valdkonna spetsialistid. Suudame pakkuda uusi lahendusi ning luua kaasaegseid ja osalejaid ahhetamapanevaid kontseptsioone. Videomapping, tehnillised ülekanded (otsepildid, livestreaming), liikuvad kujundid ja kvaliteetne helitehnika on märksõnad, mille najal annab sündmuse korraldamisel mitmes suunas varieeruda ja eristuda.

Vaata näiteid portfooliost.