fbpx

Mida Frank teeb?

Ürituste korraldamine on meie igapäevatöö. Franki inspireerib lennukas idee, uudsed lahendused ja see unustamatu sära, mis peale üritust kliendi silmadest vastu vaatab. Oleme teenindanud üle 600 kliendi.

Loome klientidele täislahendusega ideekavandid vastavalt sündmuse eesmärgile, olgu selleks ühtsustunde loomine, oma ettevõtte turundamine tervele kollektiivile või heade klientide ja koostööpartnerite tänamine.

Loe nõuandeid ja uudiseid siit
Küsi hinnapakkumist

"

Ettevõtte siseüritused

Ettevõtte siseüritused (suvepäevad, talvepäevad, jõulupeod, sünnipäevad jne) on vaieldamatult ettevõtte kommunikatsiooniplaani üks olulisemaid osasid, sest töötaja on ettevõtte parim visiitkaart. Seepärast on kollektiivile oluline luua keskkond, mis väärtustab nende vajadusi ja soove.

Frank Events toob siseürituste puhul välja kaks põhilist märksõna – personaalsus ja avatud suhtlus. Kõige selle juures teeme asju lõbusalt ja eriliselt, samas professionaalselt. Iga ürituse ülesehitus on läbi mõeldud nii, et kliendi soovid ja siseürituse eesmärgid saaksid täidetud, samas ka endal oleks mõnus olla projektijuht.

Frank meeskonnas on pika kogemusega õhtujuhid  Taavi ja Leho. Hakkajat õhtujuhti Assot kiidetakse tema aktiivsuse ja hääletämbri osas.

Vaata lähemalt

Turundusüritused

Korralda turundusüritus, kui soovid tutvustada uut teenust või toodet, ettevõtte uusi suundasid või kaasata kliente oma ettevõtte tegemistesse. EMORi 2017. aasta uuringu põhjal on just Frank Events esimesel kohal, olles turunduses oma klientidele nr 1 strateegiline partner. Kirjuta meile ja leiame ka Sulle selle pärli, mis püüab tähelepanu.

Aitame ettevõtte juhtkonnal, turundus- ja müügimeeskonnal leida täiendavaid viise, kuidas hoida olemasolevaid ja luua uusi kvaliteetseid kliendisuhteid. Ootamatu ja ahhetama paneva turundusüritusega on võimalus saada pilti ka laiemasse meediasse ning seetõttu soovitame turundusürituse läbiviimiseks kaasata oma valdkonna professionaale.

Meie klientide toodete ja teenuste tarbijale on samuti oluline personaalsus ja emotsioon. Turundusüritus annab kliendile hea võimaluse mõistmaks ettevõtte fookust ja plaane. Turundusüritus on ettevõtmine, mida tasub igal ettevõttel näiteks kord aastas korraldada, et hoida ja väärtustada olemasolevaid kliente ning uutele potentsiaalsetele klientidele oma toote või teenuse vastu isu tekitada.

Vaata lähemalt

Seminarid ja konverentsid

Seminarid, konverentsid ja strateegiapäevad võivad olla lahendatud tavapärase olemusena. Meie kogemuse põhjal võime julgelt öelda, et osalejatele jääb rohkem detaile meelde läbi erilahenduste, praktiliste workshoppide või töötubade stiilis lahendustega. Just seetõttu soovime Sinu järgmisel õppeüritusel korraldada ja pakkuda põnevaid täisteenuslahendusi alates eelarve püstitamisest, kontseptsioonikavandi koostamisest kuni lõpplahenduseni välja (vt täispikka loetelu allpool)!

Eduka ürituse taga on tohutul hulgal pisidetaile. Mida professionaalsemalt on detailid läbi mõeldud, seda kvaliteetsem on ettevõtmine ja lõpptulemus. Loe siit nippe, kuidas korraldada üks edukas konverents ja strateegiapäev.

Vastavalt kliendi vajadustele pakume konverentsikorralduse täisteenust või üksiklahendusi
Projektijuhtimine:
 • eelarve koostamine ja järgimine;
 • hangete vormistamine ja sobilike partnerite kaasamine;
 • toimumiskoha leidmine ja vajalike kokkulepete tegemine;
 • kodulehekülje loomine ja sealse info haldamine;
 • sündmuse turundustegevused, suhtekorraldus, infomaterjalid ja meediasuhtlus;
 • konverentsi sekretariaat ja infolaud;
 • osalejate registreerimise organiseerimine (e-posti baasil või online vormiga);
 • vajalike transpordi lahenduste (lennu-, laeva- või bussipiletite, transfeeride) leidmine;
 • majutuskohtade broneerimine;
 • toitlustuse korraldamine;
 • sponsorluspakettide koostamine ja võimalike toetajate leidmine.
Konverentsi tehniline teostus:
 • konverentsitehnika ja erinevad visuaalsed vahendid;
 • video ja fotograaf;
 • sünkroontõlke teenus;
 • online (live stream) ülekanded;
 • wifi tagamine osalejatele.
Meelelahutuslik programm:
 • meelelahutusliku programmi loomine;
 • pidulike gala õhtusöökide ja vastuvõttude korraldamine;
 • põnevate kohalike ekskursioonide korraldamine ja läbiviimine.
Vaata lähemalt

Heli-, valgus- ja videoproduktsioon

Heli- ja valgustehnika olemasolu ning kasutamine ürituste korraldamisel on hädavajalik nii päevasel kui ka õhtusel üritusel. Pakume nii standardseid kui ka erilahendusi, mis sobivad Sinu poolt valitud keskkonda. Suur osa ruumidest on erilise tehnilise eripärasusega ning seetõttu kaasame juba tehnilise produktsiooni planeerimise protsessi valdkonna spetsialistid, et saavutada heli- ja valgustehnika puhul parim lahendus. Suudame pakkuda uusi lahendusi ning luua kaasaegseid ja põnevust tekitavaid kontseptsioone.

Videomapping, tehnilised ülekanded (otsepildid, livestreaming), liikuvad kujundid ja kvaliteetne helitehnika on märksõnad, mille najal annab sündmuse korraldamisel mitmes suunas varieeruda ja eristuda.

Vaata lähemalt
Küsi pakkumist