fbpx

Isis Medical 20. juubel

28.12. 2023
Möödunud nädalal tähistas Isis Medical oma meeskonnaga ettevõtte 20. juubelit. Meie juhid soovisid seekord ka ise olla vabad planeerimisest ja täiega pidu nautida ning tegid meie kauaaegsele ürituspartnerile Frank Events hulljulge ettepaneku üllatada meid. Kuna sellist ettepanekut polnudki veel keegi kunagi nende suurte kogemustega üritusfirmale teinud, siis oli elevus suur mõlemal pool. Iga viimane detail, peopaigad, esinejad, tegevused hoiti meie eest kavalalt saladuses. Peo alguseks kutsuti meid meie oma kontorisse, mis juba kaugelt siras sätitult lilla-roosades neoontuledes. Õhkkond oli elevust ja ootusärevust täis. Suupisted ja mull maitsesid hästi. Varsti suunati meid lahedasse peobussi, mis alustas sõitu meile teadmata suunas.
Hansaplanti juures astus ootamatult peobussi Tõnis Niinemets, kes tegelikult osales ka meie “13-nda töötajana” juba 5a tagusel peol ning seda teadmist kasutades naerutas meid vahvalt. Õhtune jõulutuledes Tallinn oli imeilus! Üllatus oli vägev, kui buss avas väljumiseks uksed Kadrioru lossi ees! Lossi kaunis Valge Saali interjööris tervitas meid kvintett koos Paavo Rottiga (oop. laulja Reigo Tamm). Lõbusaid aariaid nautisid nii esinejad, meie kui saali uksele vargsi kogunenud personal. Maitsta anti killuke vaimustavat Nõva musta kaaviari ning taas esmaklassilist shampanjat. Peobussi viimane peatus oli põnevas Põhjala tehase Sepikoja Galeriis. Juba eemalt küünalde ja ehitud kuuskede vahelt hoone poole lähenedes oli kuulda kaunist laulu. Meid tervitas imeline Eleryn Tiit oma saatjaga kitarril. Aitäh neile! See milliseks kujunes aga meie maitsete õhtu oleks mitut Michelini tärni väärt, kui neid oleks olnud võimalik anda. Vapustavad road valmisid otse meie silme all mitmete toidumeistrite koostöös, kõige ees maitsemänge juhtimas tippkokk Tõnis Saar! Vau, aitäh Tõnis Saar Gastronomy! Ja et sellele veel meie jaoks vinti juurde lisada, siis oli iga toidukäik kaheksast timmitud paika sellele kõige paremini sobivama veinivalikuga sommeljee Marko Mägi poolt- ta on esimene Eestimaa mees, kes asus tööle Michelin Stari märgiga pärjatud restorani peasommeljeena (Lympstone Manor, Devon, Inglismaa). Iga minut meie üllatus-peoõhtust tundus, et enam paremaks minna pole võimalik. Aitäh ägedad Showstoppers tantsutüdrukud ja kaunihäälne Johanna Eliise Kabel. Kui juba tundus, et emotsioonid enam rohkem lakke minna ei saa, siis astus piltlikult ,,seinast välja,, ansambel Trad.Attack ning algas tants ja trall.
Lisaks oli üks osa õhtust ka meie enda “Aasta töötaja” tiitli välja kuulutamine, mille sel korral pälvis meie armas, osav ja alati abivalmis müügisekretär Gerda. Meie ettevõtte asutaja Külli üllatuseks võtsid sõna järjest ka kõik meeskonna liikmed ning üle 20-ne aasta võis terasem pilk märgata vesisemat helki tema silmis. Oma tänukõnes meeskonnale ütles Külli, et “unistused tunduvad hullumeelsetena ainult neile, kes ei julge unistada…”.
Tahame avaldada südamlikku tänu kõigile, kes selle imelise õhtu võimalikuks tegid. Frank Events ja Leho Luukas – Sa oled lihtsalt parim! Kogu ülejäänud teenindav, lilleseadev, valgustav, pildistav, filmiv, viiv-toov, paigutav, valav, lavastav korraldusmeeskond- olite super! Täname ,,Isis Medical laomees,, Tõnis Niinemets, Eleryn Tiit, samuti erilised tänud meie värskele tütarfirma juhile tippmeikar Karin Tiganesele, kes meie naised veel kaunimaks tegi, täname Kadrioru lossi, kvintetti ja ,,Paavo Rotti`t,, , Põhjala Tehast, Tõnis Saar Gastronomy meeskond, sommeljee Marko Mägi, Showstopper Show, neid kolme tegelast mustas, kes meid kantseldasid õhtu otsa, videograaf Raino Parder, fotograaf-energiapall Erlend Štaub, lavastus-ja stsenaariumimeister Kaarel Orumägi, dekoraatorid, Globuss peobussi juhti ja selle baarmani, kes meid igaühte turvaliselt pärast koju sõidutasid, Trad.Attacki kes pidi hilisõhtu esinemiseni vedelikupuudust kannatama, sest tualetti oleks saanud ainult läbi meie peo ruumi 🙂 ja üllatus pidi ju kandma! Kinkisite meile viimase kahekümne aasta ägedaima üllatusõhtu!
Elagu meie lahe tiim ja meie Isis Medical! 🎉
Vaata ka pilte üritusest siit.
Isis Medical


Küsi pakkumist