fbpx

Kuidas 2000 inimest tegevuses hoida?

Coop Eesti

juuli
2023
Ettevõtte siseüritused

Tulemus

Lõuna-Eestis on üks ääretult tore koht, mis mahutab väga erinevates suurustes seltskondi pidama ükskõik millist tüüpi sündmust. Juulikuu alguses pidasime seal koos Coop Eestiga nende suvepäevi, kuhu olid kutsutud töötajad koos peredega ehk oodata oli üle 2000 inimese. Võtsime väljakutse vastu ning sellest tulenevalt sai ka ürituse läbivaks teemaks “Coopi väljakutse”. Treski platsile panime koostöös 360 Seiklusfirma, Playcenteri ja Vabadusspordiga püsti mitmed atraktsioonid ja tegevused, mis andsid võimaluse nii iseennast proovile panna kui ka koos meeskonnaga lõbusalt aega veeta. Lastele pakkus palju elevust näomaalingute tegemine ning lastega tegeleja, kes neid ka erinevate mängude ja batuutite juures abistas. Päeva jooksul selgusid parimad, kes said õhtul suurel Treski laval auhinnatud.

Päeva jooksul toimusid ka mitmed tegevused ja etteasted, kus otseselt mõõtu kellegagi võtma ei pidanud. Suureks hitiks olid nii suurte kui ka väikeste jaoks Siim Koppeli trummide töötuba ja mustkunstnik Fred-Erik Johanson. Suuremast melust eemal sai koos matkajuhiga jalutada läbi raba ligi 7km põneval metsarajal.

Kogu sündmust juhtis Andres Karu, pildistas Erlend Štaub ja filmis Raino Parder. Tegusa õhtu lõpetas Koit Toome bändiga. Kolmanda ja viimase päeva võtsime vastu koos Väliharfiga, mis kõiki heatujuliselt koduteele saatis.

Lahendus

Sarnased üritused

Küsi pakkumist