PKC Group Eesti

august
2019
Peale ettevõtte restruktureerimist vajadus korraldada rahvusvahelisele meeskonnale ühtekuuluvust kinnitav suvepäevade üritus. Tegevused peavad olema ühendavad aga samas meelelahutusluikud. Oluline on meeskonna ühtsustunde suurendamine ja läbi tegevuste ettevõtte uute põhiväärtuste kinnitamine.
Ettevõtte siseüritused

Tulemus

Tore suvepäev, kus kõigil oli lõbus ning erinevate kultuuride olulised tunnused said puudutatud.

“Tänan toredate suvepäevade korraldamise eest! Tagasiside on igati positiivne ja väga rõõmus. Inimesed on rahul ja õnnelikud!”

60
osalejat erinevatest riikidest.

Lahendus

Peale Paunküla Puhkekeskusesse saabumist ja mõnusat lõunapausi jagati osalejad meeskondadesse. PKC töötajate taust on vägagi kirju. Osalejaid oli mitmest erinevast riigist – jahedatest põhjamaadest kuni kuuma Indiani. See tegi kogu ürituse kokku panemise veelgi põnevamaks. Meeskondades tekkis ühtne sünergia kiiresti ning võidu nimel tehti aktiivselt koostööd. Toimus “Viis meelt” orienteerumismäng, mille erinevates punktides tuli lahendada Eestiga seonduvaid ülesandeid (maitse, lõhna, kompamise, nägemise ja kuulmise abil). Viis meelt osutus osalejate seas mõnusaks kulgemiseks ja ka järgnevatel päevadel räägiti sellest mängust.

Kogenud juhendaja käe all toimus Eesti rahvatantsu minikursus ja pisikene tantsupidu. Õhtul koos bändiga ka laulupidu. Kõik said aegsalt kätte laulu sõnad, et õhtusel laulupeol kõvasti kaasa laulda ja seda ka tehti ?

 

Aitäh PKC Group selle loova ja rahvusliku peo eest! Eesti kultuuri pisipalad on nüüd edasi antud ning rändavad teistesse riikidesse teie rõõmsate töötajatega.