Telegrupp AS

juuli
2019
Korraldada ettevõtte töötajatele suvepäev, mis oleks täis funi ja motivatsiooni ning paneks inimesed ootamatudesse olukordadesse.
Ettevõtte siseüritused

Tulemus

110-le inimesele suudeti samaaegselt pakkuda erinevaid tegevusi, mis hõlmasid osalejatelt nii füüsilit jõupingutust kui ka loomingulist lähenemist.

4
unikaalse video valmimine

Lahendus

Ilus suvepäev koos Telegrupp AS töötajatele koos peredega, mis ühtäkki pöördus korralikuks showks.

Lapsed röövis oma tegevusalale Frank Eventsi poolt armastatud Barlevuu Mereröövlitüdruk. Täiskasvanud jagati meeskondadesse ja show võis alata.

Ühed meeskonnad saadeti metsa matkama 360 Kraadi orienteerumismängule. Teised hakkasid kogenud koreograafi ja juhendaja õpetuste järgi lauljateks-tantsijateks. Mõne tunniga õpiti selgeks vajalikud sammud, laulisõnad, tehti sobiv grimm ning kostümeerija hoolitses autentse välimuse eest. Ja video filmimine võis alata! Hiljem meekonnad vahetasid tegevused.

Pika päeva raames valmis 4 ülimalt vinget uut versiooni Offspring, Brittany Spears, Backstreet Boys ja Cotton Eye Joe lugudest. Frank Eventsi suurepärane koostööpartner ja kiire videomees Stopmotion-st monteeris videod õhtuks kokku. Toimus ühisvaatamine. Vot siis said küll kõik naerulihased kõvasti trenni. Need videod jäävad nähtavaks ainult kaasalöönud osapooltele. Telegrupp tõesti got talent!

Õhtuste kuumade ja kaasahaaravate tantsurütmide eest hoolitses Merlyn Uusküla.

Aitäh Telegrupp juhtkonnale ja kogu suvepäevadel kaasalöönud inimestele selle ülimalt kiire ja vägeva ürituse eest!