Õhtuleht Kirjastus AS

jaanuar
2019
Korraldada ettevõtte töötajatele vinge, ootamatu ja üllatusi täis uusaastapidu.
Ettevõtte siseüritused

Tulemus

Muinasjutuline Wonderland pidu, kus oma krooni ja tunnustuse said ettevõtte aasta parimad tööd ja tegijad.

150
vinget pidulist

Lahendus

Wonderland peo tarbeks valiti ööklubi Factory, mis õigete dekoratsioonide ja vajalike elementidega suudeti muuta tõeliseks Imedemaaks. Astudes sisse klubi uksest oli tunne, et oleks justkui pugenud läbi jäneseuru ja peagi avastati end maagilisel Imedemaal. Saali kaunistasid UV-valgustuse ja värvidega tehtud massiivsed lilled, liblikad ja uhked kärbseseened.

Alice Imedemaalt jutustusest olid kohal paljud erinevad tegelaskujud. Irvik Kass suutis kõigile ettearvamatult ilmuda külastajate selja taha või nina alla. Saalis hüples ringi ka Märtsi Jänes, kes oli rõõmsalt kõigiga valmis pildi peal poseerima. Alice vaatas ikka ringi oma suurte silmadega ning oli nii uudishimulik ja sõbralik. Pada Emand jagas kõigile ikka käske ja kaarte.

Müstilise õhtu avas suurejooneliselt andekas Tiit Kikas laserharfil. Üllatusmomente, särtsu, leeke ja pauke tõi õhtusse Kelfiriuse tuleshow. The Swingersi esimestest lugudest viimaste nootideni oli tantsupõrand rõõmsa tantsurahvaga kaetud.
Kõik tantsuhullud said mõne millimeetri võrra õhemate kingataldade koju minna. DJ Asso Tomingu plaadikeerutuse saatel tantsiti hoogsalt ikka veel peale südaööd.

Õhtu jooksul oli külalistel võimalik teha endast 360 kraadi videoklipp, mida aktiivselt jagati hiljem ka erinevates sotsiaalmeediakanalites. Sujuv ja emotsioonirikas lühike videoklipp, mis on visuaalselt väga meeldejääv.

Fotolindile jäädvustas õhtut Maanus Kullamaa. Muinasjutulise toidu ja joogi eest kandis hoolt Põhjala Catering.