fbpx

4 tehnoloogilist lahendust, mida üritusel kasutada

08.01. 2019

tehnoloogia

Tehnoloogia on täna lahutamatu osa turundamisel. Tehnoloogilised võimaluste hästi ära kasutamine ürituste promoks, läbiviimiseks ja atraktiivseks muutmiseks on 2019. aasta jätkuvalt kasvav trend.

Toome siinkohal välja neli vingemat 2019. aasta tehnoloogilist trendi, mida oma üritusel kasutada:

 1. Google prillide kasutamine inimese tuvastamisel – atraktiivne viis, kuidas üritusele registreerinud inimeste seas kohalolekukontrolli teostada. Google prillide süsteem on ühendatud registreerunute andmebaasiga. Nii on kohe uksel teada, kes on kohal ja kas ta on endale sündmusele pileti soetanud. Miks mitte muuta ürituste korraldamine põnevamaks nii endale kui ka külastajatele?
 2. Häältuvastus  – Google andmetel juba 2016. aastal ca 20% otsingutest tehti kasutades häälotsingu funktsiooni. Miks mitte kasutada sarnast asja üritusele registreerumiseks, osalejatelt tagasiside saamiseks, küsimuste küsimiseks jms.
 3. Äpp, kui vajalik vahend info edastamiseks ja statistika saamiseks – Tänapäeval ei ole enam nii kallis ehitada üles spetsiaalne äpp konverentsi jaoks. Äpp on hea keskkond, kus osalejad saavad esinejatelt jooksvalt küsimusi küsida ja tagasisidet anda. Samuti on see hea koht, kus hoida üleval kogu ürituse vajalikku informatsiooni. Ürituse korraldajale on äpp hea koht, mille kaudu hiljem tagasisidet küsida, statistikat hallata, külastaja huvisid jälgida.
  • Äppi saab kasutada kui tõlkevahendit.  See on üks 2019. aasta tõusvaid trende. Enam ei ole vaja tunnipalgale võtta tõlkijaid ja jäävad ära sellega seonduvad kulutused. Piisab õige süsteemi inegreerimisest loodud äppi.
  • Vestluskast (chatbot) kiirete küsimuste jaoks. Operatiivne ürituse info otsingumeetod ja küsimustele vastamise koht.
  • Meeldetuletused otse telefonile – äpiga on lihtne saata osalejatele ka meeldetuletusi eesolevatest töötubadest, vestlustest või isegi õhtustest konverentsijärgsetest seltsimisüritustest.
  • Meelelahutus – Läbi meelelahutuse ja nalja tekivad osalejatele positiivsed emotsioonid. Konverentsil saadud info talletub paremini ning suure tõenäosusega tulevad osalejad tagasi ka mõnele teisele Sinu poolt korraldatud üritusele. Äpis võiks olla ka mõni väiksemahuline tore mäng.
 4. Tehisintellekt (AI) – robot või hologramm tervitab inimesi ja suunab neid edasi konverentsiruumi.

58.3% ürituste korraldajatest on teadlikud ürituse äpi aktiivsest kasutusest ja 41.7% ürituse korraldajatest kasutab äppe.  Event MB, 2016

 

Ürituste korraldamine on muutumas järjest põnevamaks samas ka väljakutsuvamaks, kui on soovi kasutada põnevaid tänapäeva lahendusi. Tehnoloogia kasutamise võimalused on väga laiad. Sul tekkis mõtteid või küsimusi, kas ja kuidas neid eeloleval üritusel kasutada? Kirjuta meile ning aitame hea meelega Sul kaasa mõelda.

 

Loe ka teisi 2019. aasta ürituskorralduse trende.Küsi pakkumist