fbpx

Aitasime korraldada Wealth Forumit Saku Suurhallis!

28.10. 2015

Esmakordselt Eestis toimunud Wealth Forum tõi kokku üle 2500 osaleja, aidates neil parandada oma finantsteadmisi, õppida miljonäride kogemustest ja saada uusi kontakte. Terve päeva kestnud seminar toimus inglise keeles, tõlkeid tehti eesti ja vene keelde. Seminarile oli registreerunud kuulajaid lisaks Eestile Soomest, Lätist, Leedust, Rootsist, Kõrgõstanist, Valgevenest, Ukrainast, Mongooliast ja Iirimaalt.

Kokku esines viis finantsmaailmas tuntud tegelast: Robert Kiyosaki, tema naine Kim Kiyosaki, Eric Edmeades, Asel Sydykova ja Kevin Green. Need inimesed on muutnud miljonite inimeste elu.

2002. aastal ennustas Robert Kiyosaki ette 2008. aasta finantskrahhi. Ta ütles, et sellest suurem krahh tuleb 2016. aastal, kuid nende jaoks, kes on selleks ette valmistunud, on tulevik väga helge. Seega tuleb kursis olla tänaste finantsmaailma reeglitega. Igas krahhis on omad plussid ja miinused.

Roberti naine, ettevõtja ja enesearenguraamatute autor Kim Kiyosaki räägiks, kuidas naised peaksid haarama oma rahaasjad enda kätte, selle asemel, et sõltuda partnerist.

Koolitaja Asel Sydykova on pärit Kõrgõstani väikesest mägikülast. Asel läks 10 aastat tagasi Londonisse sõnagi inglise keelt oskamata, saavutas seal finantsvabaduse ja käivitab praegu kodumaal Kesk-Aasia suurimat koolitusettevõtet.

Ettevõtja Eric Edmeades õpetab, kuidas luua ettevõte nii, et see toimib süsteemselt ka juhita. Tüüpiline väikeettevõtja tegeleb oma firmaga 24/7, kuid Eric räägib, kuidas jõuda suurema arvu klientideni, kulutades selleks palju vähem aega ja raha.

Inglismaa suurim elamukinnisvara omanik Kevin Green on mees, kes oli 80. aastatel sisuliselt kodutu, kuid nüüdseks on temast saanud multimiljonär ning Walesi majandusministri nõunik. Ta andis nõu, kuidas tekitada passiivset sissetulekut kinnisvara abil. Kevinil on 27 ettevõtet ning ta on muuhulgas osalenud ka ülipopulaarses tõsielusarjas „The Secret Millionaire“.

Vaata pilte toimunud seminarist Acer Eventsi Facebooki lehel.

Loe lisa Edu Akadeemia ja tulevaste koolituste kohta siit.Küsi pakkumist