fbpx

Franki uus meeskonnaliige – särav Marjelen!

19.09. 2018

Milline on sinu lugu ürituskorraldusega? Mida tegid enne Franki meeskonnaga liitumist?

Nii nagu paljudel teistel meie tiimis, algab ka minu lugu nii, et juba kooli ajal sain selle pisiku külge ja päris terveks ei ole sellest kunagi saanud. Klassiõhtud väiksemates klassides ja suuremad stiilipeod keskkoolis oli ikka soov ära korraldada. Õnneks jäi ülikooli teed alustades silma rekreatsioonikorralduse eriala ja see sobis mulle kohe nagu valatud. Lisaks kõigele seal õpitule on minu jaoks sellest koolist isegi suurema väärtusega need sõbrad, kes sealt alates minu kõrval on olnud. Frank Events asutajad Taavi ja Leho kuuluvad ka minu rekreatsioonipere hulka.

Enne Franki meeskonnaga ametlikult liitumist korraldasin üritusi teiste tegemiste kõrvalt ja olen põhitööna olnud mitmes autorendi ettevõttes. Kuigi autorendi valdkond võib esmapilgul tunduda üritusturundusest midagi hoopis muud, siis mina olen igal pool juhtunud pigem ametikohtadele, mille töökohustuste hulka kuulub erinevate probleemide lahendamine ja esmapilgul võimatute ülesannete võimalikuks muutmine. Seega kõik, kes ürituse korraldamisega kokku on puutunud, teavad millistest sarnasustest jutt käib 😉

Millal jõudsid sellesse valdkonda ja kuidas said aru, et see on just see ÕIGE asi millega tegeleda?

Ma arvan, et siiski on kõige õigem lugeda alguseks Tallinna Ülikooli Kultuuriklubi. Kindlasti peab aga juurde lisama, et Frank Events on ettevõte, mis on olnud kogu aja minuga. Ma olen jälginud Frank Eventsi kasvu ja arengut väikesest ettevõttest profesionaalseks tegijaks ja mul on hea meel, et saame täna lugeda Frank Eventsi väga arvestatavaks ning kvaliteetseks üritusturundusagentuuriks. Lisaks on see koht, kus on kõige ägedamad inimesed ja superlahedad üritused. Seepärast olengi nüüd seal, kus olema pean ja väga rõõmus, et saan teha tööd, mida armastan. Vähestel inimestel on elus õnne töö ja hobi ühendada 😉

Mis on olnud need sündmused või tegemised, mis on mõjutanud enim saada Sul selleks, kes Sa täna oled?

Ma arvan, et ühtegi sündmust, olgu ta väike puhkusereis või suurem saavutus tööalaselt, ei saa isikliku kujunemise teekonnal tähtsusetuks pidada. Ma arvan, et paljude sündmuste ja inimeste jada on aidanud mind saada just täpselt selliseks, nagu ma täna olen. Ma olen väga tänulik inimestele, kes on minu teele sattunud ja mind ühel või teisel moel positiivselt mõjutanud, suured tänud teile kõigile, isegi kui te ei tea, et te seda teinud olete.

Mis Sulle ürituskorralduse juures kõige enam meeldib?

Mulle meeldib protsess. Mulle meeldib kui on võimalus koostöös klientidega välja mõelda midagi erilist ja seda siis ka teostada. Üritust korraldades panen alati end teise inimese olukorda ja mõtlen, kas minule meeldiks seal olla ja mis emotsioonid ma ürituselt kaasa võtaks. Mulle meeldib, et see on ala, kus valdavalt soovitakse lõõgastuda ja ennast igapäevastest tegemistest välja lülitada, seega saame tihti kohata rõõmsaid inimesi ja mõelda välja positiivseid emotsioone.

Kui sa parasjagu ei korralda mõnda sündmust või ei tee pakkumisi, siis kus ja mida tehes võib sind kohata?

Siis olen kindlasti kusagil lastega. Lihtsalt kodus olemisest tavaliselt midagi välja ei tule, seega ilmselt võib kohata mind kuskil rannas, loomaaias või talvel kelgutamas. Kui mingil põhjusel jääb kõige selle kõrvalt aega üle, siis olen ilmselt trennis, jooksmas või ujumas.

On Sul mõni raamat, mida ikka ja uuesti loed ja mida soovitaksid  teistele lugeda? Miks just see raamat?

Üldiselt meeldivad mulle raamatud, mis on elulood või reisikirjeldused. Raamatud, mis annavad uusi teadmisi ja panevad fantaasia lendama. Põnevat lugemist on palju seega midagi täpsemalt välja ei tookski.

Oled maailmas päris palju ringi reisinud. Mis on need 2 unistuste  sihtkohta, kuhu sooviksid lähiajal minna? Mis nende paikade juures kõige enam Sind kutsub?

Kuna ma ei ole käinud Aasias, siis sinna kusagile tahaks küll jõuda. Olen reisinud palju lennuki ja autoga. Mingil põhjusel ei ole eriti tulnud ette seljakotiga rändamist. See kindlasti sobiks ka kokku sellega, mis minu arvates on põnev reis. Seljakotiga läheks ilmselt rongide ja bussidega esialgu Euroopa põnevamatesse nurgakestesse.

Kui Olümpiamängudel oleks esindatud ükskõik milline spordiala, siis mis oleks see, milles võidaksid kindlasti kuldmedali?

Rööprähklemine.

Mis on need väikesed „asjad“, mis Su päeva paremaks teevad?

Kindlasti teeb alati tuju paremaks päike, olenemata aastaajast. Kui päike paistab on päev parem. Päev on superhea ka siis, kui lastel on hea tuju, seda teab iga ema.

Kes või mis on Sulle inspiratsiooniks?

Mind inspireerivad tegusad inimesed. Inimesed, kes suudavad võtta vastutust ja alati teevad seda, mida nad ütlevad, kes on enesekindlad ja teavad, mida tahavad. Mul on vedanud, et minu ümber on palju inspireerivaid inimesi.

Mis on Sinu elu slogan/moto?

Mind on tõesti saatnud mõned mõtted, mida proovin igapäevaselt meeles pidada. Ma usun, et oluline on võimalikult vähe puutuda kokku inimestega, kellel on iga lahenduse jaoks probleem 🙂 Muidugi tuleb mõnikord väiksemaid või natuke suuremaid segadusi lahendada, sellest ei pääse keegi. Kui aga miski ei lähe päris nii nagu peaks, siis tuleks minu arvates lihtsalt aeg maha võtta ja sisetunnet usaldada. Alati on mingi otsus parem kui teine ja alati on lahendus olemas 😉Küsi pakkumist