fbpx

Heategevus teeb meele rõõmsaks ja on tervislik!

31.07. 2020

Oleme märganud, et erinevatele meeskondlikele üritustele on järjest enam soov anda suuremat sisu, et sellest ei tuleks niisama kokkutulek ja lällamine. Käeliste tegevuste õpitoad, spordivõistlused, temaatilised jutuajamised jne on alati olnud populaarsed. Viimaste suvede trend on olnud heategevuslikud ettevõtmised.

Nii tegime ka meie oma suvepäevade raames. Frank Events ja 360 KRAADI meeskonnad ühendasid jõud 21. juulil ning puhastasid Kehtna mõisapargi tormikahjustustest ning aitasid kohalikul härral sammukese lähemale tema unistusele – avada Kehtnas suur ja väga paljude elementidega vanavara muuseum.

Tööde sisu kiuste käis teisipäeva (21. juuli) ennelõunal piirkonnast üle veel korralik äikesetorm. See aga ei seganud töötegijaid. Andis ainult indu juurde. Nagu kuupäevgi, siis koos Kehtna vallavanema, Indrek Kullamiga oli koristusmeeskonnas 21 liiget. Jaguneti kolme meeskonda – üks staadionile ja üks mõisaparki korrastustöid tegema ning üks meeskond tulevase muuseumi eksponaate sättima.

“Meeldiv oli kogeda ,et on leidub rõõmsaid ja teotahtelisi kollektiive, kes on valmis vabatahtlikult panustama meie kõigi elukeskkonna paremaks muutmisel. Oluline roll on siinkohal  Margitil, kes suutis usutavalt mind ära rääkida, et on tõepoolest inimesed, kes on valmis vabatahtlikult oma panuse andma. Aitäh teile,” kommenteeris ettevõtmist Kehtna vallavanem Indrek Kullam.

Tore oli näha, kuidas olenemata märjast ilmast inimestel oli nägu naeru täis ja kätes jõud suurte puuokste vedamisel. Samal ajal sai kolleegidega töömõtted kõrvale jätta ning mõnusalt vabas olemises juttu ajada.

Märka enda ümber toimuvad. Piirkondi, objekte ja abivajajaid on meil palju. Soovitame meeskonnaga kord aastas üks tore heategevusettevõtmine teha.

Aitäh Kehtna vallavalitsus sooja vastuvõtu eest! Tore oli näha, et ka vallavanem ise ei peljanud käsi mustaks teha. Järgmiste toredate kohtumisteni!

Mida külvad seda lõikad.”

 

 

 Küsi pakkumist