fbpx

Liitusime Green Dicega 2021. aasta sügisel

29.12. 2021

Frank Events ja Seiklusfirma 360 KRAADI liitusid rohe- ja ringmajandust toetava IT-tehnika ettevõtte GreenDicega 2021. aasta sügisel. Miks me seda tegime? Lihtne! Me pooldame säästlikumat ning rohelisemat mõttemaailma ja tegutsemist. Samm sammult püüame oma igapäevastes tegevustes kasutada puhtamaid ja jätkusuutlikumaid võimalusi.

Mis motiveeris teid GreenDice’ga liituma?

GreenDice idee on väga lahe, sest anda tehnikale uus võimalus, kus keegi reaalselt seda vajab ja kasutab. See tekitab endas väga mõnusa tunde. Üritusturunduse maastikul on ka klient järjest teadlikum ning ootab ka rohkem rohelisi lahendusi ning miks mitte olla siinkohal teenäitaja.

 

Kas ja kuidas olete ettevõttes rohe- ja ringmajanduspõhimõtteid rakendanud?

Igapäevaselt sorteerime prügi. Kasutame vähem paberit ning püüame digitaalselt kogu vajaliku info edastada. Samuti üritustel kohapeal püüame vältida ühekordseid nõusid või kui siis ainult biolagunevaid.

 

Miks on teie jaoks oluline panustada eelkõige Eesti ja muu ühiskonna arengusse?

Kindlasti on oluline olla teenäitaja, mitte järel lonkija. Oluline on aru saada, et iga meie tegevus jätab siia maailma jälje ning mõelda selle juures, et kuidas see jälg oleks võimalikult väike.

 

 

Algallikas GreenDice veeb.Küsi pakkumist