fbpx

10. aprillil toimub Saku mõisas kontsert Nele-Liis Vaiksoo ja Olav Ehalaga

19.03. 2014

Saku mõis ja Acer Events kutsuvad 10. aprillil mõnusale kontserdile Saku mõisa.

Nele-Liis Vaiksoo ja Olav Ehala esituses kõlavad kaunimad eestimaised muusikapalad läbi aegade. Kontsert algab 19.00, uksed avatakse 18.00. Kohapeal avatud ka kohvik (tasuda saab sularahas kui kaardiga).

Pilet eelmüügist 8 eurot, kontserdipäeval 10 eurot. Pileteid saab soetada Saku mõisast või e-mailil info@sakumois.ee

Olav Ehala on eesti helilooja ja pianist, kes lõpetas 1969. Aastal muusikateooria alal Tallinna Muusikakooli ja 1974. Aastal kompositsiooni erialal Tallinna Riikliku Konservatooriumi (professor Eugen Kapi klassis). Ta on esinenud pianistina paljudes riikides, saanud joonis- ja nukufilmide muusika eest (“Aeg maha”, “Eine murul”, “Ärasõit”, “Papa Carlo teater”, “Hotell E”) rahvusvahelisi auhindu. Ta on loonud muusikat ka filmidele ja lavastustele.

Nele-Liis Vaiksoo alustas muusikalilaulja karjääri 16-aastaselt, mil kehastas peaosalist Sarah’it muusikalis “Vampiiride tants”. Sama osa mängis aastatel 2008-2010 mitusada korda ka Saksamaal Oberhausenis Roman Polanski lavastuses “Tanz der Vampire”. Kokku on ta esinenud enam kui 20 muusikalis, millest tähtsaimad on: “Shrek” (Fiona),  “Mary Poppins”(Mary Poppins), “West Side Story” (Maria), “Tuhkatriinu” (Tuhkatriinu), “Cats” (Jemima/Rumpleteaser), “Fame” (Serena Katz), “Oliver!” (Bet). Muusikali “Miss Saigon” (Kim) on esitanud nii Eestis kui ka reisinud sama lavastusega Saksamaal ja Luxemburgis. Rahvusooperis Estonia on üles astunud lavastuse “Pipi Pikksukk” nimiosas ning ta on välja andnud ka Pipi lauludega CD. Tänavusel ja eelmisel suvel astus üles pintsess Belle’i rollis Roman Baskini lavastuses “Suveunistused”.  Lisaks on andnud oma hääle Disney animafilmidele “Rapuntsel” (Rapuntsel) ning “Lõvikuningas” (Nala).  Eelmisel aastal osales Nele-Liis ka “Sinu nägu kõlab tuttavalt” saates.

Piletite arv on piiratud!Küsi pakkumist