fbpx

Uus seiklusmäng – põgene sõpradega uppuvast laevast!

23.09. 2014

Aasta lõpuni on võimalik Acer Eventsi sõpradel osaleda spa paketi loosimises! Broneeri mänguaeg phobia.ee kodulehel ning kohapeal ütle instruktorile märksõna Acer Events. Sellega osaled automaatselt loosimises, kus kingime ühele õnnelikule spa paketi kahele!

Mis on aga klaustrofoobia tuba?

Kõik toimub nagu arvutimängus, kuid tegemist on reaalse ruumiga kus ka kõik asjad on käegakatsutavad. Teie eesmärk on välja pääseda ruumist kuhu Teid lukustati. Selleks on vaja lahendada ülesandeid, leida peidupaiku, kasutada õigesti vihjeid ja kättesaadavaid objekte ning lõpuks leida võtmed ja avada uksed.

Mängu läbimiseks on antud 1 tund. Kui Te ei jõua kõiki ülesandeid antud aja jooksul lahendada avanevad uksed nagunii ning Teil tuleb kas otsast peale alustada või leppida kerge rahulolematuse tundega.

Klaustrofoobia — see on seiklus mis on mõeldud kahele kuni neljale inimesele. Mõned ülesanded nõuavad mängijatelt koostööd. Mängu läbimiseks ei ole vaja eruditsiooni ega füüsilist jõudu, kuid kindlasti on kasuks loogiline mõtteviis ja oskus märkida ka kõige pisemaid detaile.

Registreeruge ning püüdke oma klaustrofoobiast üle saada!

P.S. Mis saab kui inimesel on tõesti klaustrofoobia?

Klaustrofoobia mängu saavad läbida ka need inimesed kes tõelise klaustrofoobia all kannatavad. Ruumid on piisavalt avarad, valgusküllased ning hästi ventileeritud. Kõikides tubades on kaamerad ja mikrofonid ning meie operaatorid on iga hetk valmis Teid abistama.

Head nuputamist!Küsi pakkumist