fbpx

Tiimiüritus õues on selle aasta trend!

04.02. 2021

See talv on erilisem kui möödunud talved. Tiimiüritus kui selline on saanud uue hingamise ja viib korraldajad ning osalejad igapäeva mugavustsoonist välja. Oleme koostööpartneritega kokku pannud väga ägeda paketi meeskonnaürituse läbiviimiseks.

Koostöös Seiklusfirma 360 KRAADI meeskonnaga oleme valmis läbi viima erinevaid matkasid – räätsa-, tõukekelgu-, fatbike ja sobiva ilma korral ka uisumatkasid. Need tegevused ei jäta kedagi külmaks. Igale matkale on võimalik juurde pookida erinevaid lisategevusi, mänge ning meelelahutuslikke elemente. Võimalusi on väga palju ning sobiva lahenduse pakuks kokreetsemalt välja vastavalt kliendi soovidele.

Talvepäevad ei pea ära jääma. Sellise imelise talvega nagu meil on sel aastal tasub just tiimid õue viia ning pakkuda unustamatuid hetki. Töötajad vajavad tööandjapoolset panust ja ootamatu tiimiüritus võib olla suurepärane lahendus motivatsioonitaseme tõstmiseks.

Oleme kokku pannud ühe näidispakkumise. 👇

Kirjuta meile oma soovidest ja mõtetest lähemalt info@frankevents.ee  Kindlasti leiame sobiva kuupäeva, asukoha ja tegevuse!

Tiimiüritus

 

Sarnasel teemal:

Mis on meeskonna emotsionaalne pangakonto?

Kas meeskonnaüritustel jälle kriips peal?

 Küsi pakkumist