fbpx

Ülemiste City avamised ja nurgakivi

15.06. 2021

Ülemiste City ärilinnaku uus imago loob kui uue hingamise, värskema olemise ja veelgi kõrgemad ideed. 

Mai viimasel päeval avalikustas Ülemiste City innovatiivsed tulevikuplaanid, uue brändi ja kodulehe. Kogu üritus toimus linnakus oleva Lucichi maja katusel. Meeleoluka punkti peole pani NOËP kontsert. Muusik asus linnaku kõige kõrgema maja, Õpiku katusel, kust oli hea esineda tervele linnakule. Muusika ja uus olemine justkui kajas linnaku igasse nurka. 

Frank Eventsi tiim abistas kogu ürituse kontseptsiooni paika panemisega, detailide loomise ning tehnilise ülesehitusega. Väga äge algus uuele suvele ja piirangute lõpule.

 

Juuni alguses pandi uhkelt nurgakivi linnaku tulevasele kõige rohelisemale Alma Tominga büroohoonele. 

Kliendi kindel soov oli, et nurgakivi üritusel iga võimalik detail õhkaks rohelist energiat ning et ei tekiks liigselt jäädet. Nurgakiviüritus oli inspireeritud Eesti esimese naisprofessori, Alma Tominga tegemistest, milleks oli taimeteadus. Dekoratsioonid ja lavaline tegevus just täpselt neid ja maja tulevikuolemist esile tõidki.

“Peale pikki piiranguid olid need kaks üritus päris pingelised, aga samas heaks alguseks ülimalt tegusale ja tihedale suvele. On tõesti äge olla Frank Events kontoriga linnakus. Näha kuidas piirkond areneb ning mis lennukaid mõtteid Ülemiste City tiimil ürituste osas tuleb,” Leho Luukas

 Küsi pakkumist