fbpx

Kuidas täna meeskonda motiveerida? Virtuaalpidu!

15.04. 2020

 

Tänane olukord sunnib meid olema loovamad kui eales varem.

Suur osa tööandjatest on sunanud oma töötajad töötama kodukontoritesse. See on tekitanud juba juhtidele uue väljakutse – kuidas motiveerida ja hoida positiivset fooni oma töötajates. Palju oleme oma klientidelt kuulnud, kuidas töötajad peavad olema kodus korraga nagu Hunt Kriimsilm ja tema 7 ametit. Töökohustused vajavad täitmist, õppimine koolilastega, mängimine koolieelikutega, pidev söögi tegemine jne. Kõik see on pannud suure koormuse inimestele ning paljudes tekitab olukord suurt stressi. 

Seega tasub mõelda, kuidas oma meeskonnas võtmeinimesi hoida produktiivsena, motiveerituna ning rõõmsamana.

Virtuaalpidu on uus normaalsus

Oleme koos oma väga heade partneritega kokku pannud erinevad paketid ja tegevused, mida on võimalik läbi virtuaalsete lahenduste koos meeskonnaga teha. Seda siis koos treenimisest, laulu kirjutamisest, mustkunsti õppimisest kuni koos kokkamise ja kokteilitamiseni.

Lähemalt vitruaalpeo lahenduse kohta saab lugeda siit. Korralda kolleegide või sõpruskonnaga oma virtuaalpidu.

 

Pikaajalise ürituste korraldamise ja -juhtimise kogemusega Leho käis Äripäeva raadios rääkimas erinevatest virtuaalsetest motiveerimise võimalustest. 

“Meeskonnatöö ja üritused” saatesari on Äripäeva eetris kord kuus, iga kuu kolmandal teisipäeval kell 10.00 ning hiljem järelkuulatav Äripäeva keskkonnas. 

 

 Küsi pakkumist