Apranga Eesti OÜ

jaanuar
2020
Korraldada Apranga 15. juubelipidu koos jõulupeoga kõikidele ettevõtte töötajatele.
Ettevõtte siseüritused

Tulemus

“Tähistasime oma 15. sünnipäeva. Sellise olulise ürituse korraldaja peab olema parim! Frank Eventsi tiim tegi superheat töö. Kogu õhtu oli juhitud hole ja armastusega. Suured ja südamlikud tänud.”

175
pidulist

Lahendus

Juubelipidu toimus Klinkberg Venues, mis on selliste pidulike ürituste jaoks ideaalne lokatsioon. Apranga Eestis töötavad valdavalt naised, siis ürituse kontseptsioon oli mõeldud nii, et sobiks kõigile ja tõmbaks aktiivselt kaasa.

Showbaarman Tarmo üllatas kõiki põlevate ja XL suuruses jookidega. Ahhetama paneva tantsushowga astus üles trummar Siim Koppel koos FreeFlow Stuudio tantsijatega. See show ikka suudab inimestesse tekitada tugeva emotsiooni. Ettevõte tunnustas oma töötajaid. Tantsumuusikat pakkus DJ Andrei Zevakin koos noore, kuid suurepärase laulja Emili Jürgensiga. Tantsiti viimaste muusikanootideni.

“Peol oli kõike- glamuuri, tunnustamist, nalja ja naeru, hõrgud road ja kaasahaaravad esinejad ehk kõik see, mis ühe peo õnnestumiseks oluline on.  Kogu Apranga pere poolt sügav kummardus ja järgmise ürituseni!”

Franki meeskond tänab vastu ja kohtume Apranga inimestega kindlasti juba järgmistel üritustel.