Eesti Raudtee

november
2019
Frank Events võitis riigihanke. Ülesanne oli korraldada ettevõtte 149. sünnipäevapidu, kuhu on kutsutud üle Eesti ettevõtte kõik töötajad.
Ettevõtte siseüritused

Tulemus

Suursugune sünnipäevapidu, kus positiivseid emotsioone jagus peole ning pikaks ajaks peale pidu. Suurepärane kontseptsioon, teostus ning järelkaja.

520
pidulist

Lahendus

Eesti Raudtee 149. sünnipäeva tähistamiseks kasutasime parimaid kontakte nii Eestist ja ka lähiriikidest. Peole andis äärmiselt piduliku fooni Klinkbergi Venue, mis oli talviseks hooajaks üles seatud Maarjamäe Lossi hoovi. Antud ürituse tarbeks tehti telgile veel juurdeehitus, et kõik pidulised ja tagala ikka ära mahuks.

Külalisi tervitas keelpilliduo Venemaalt, kes tegi hiljem ka kaasahaarava tantsulise osa. Lisaks esinesid peol Uku Suviste ja 2 Quick Start, mis haarasid rahva kohe esimestest nootidest tantsima. Muusika oli nii kaasahaarav, et tantsuplatsil oli täidetud iga ruutmeeter.

Eesti Raudtee tunnustas meenetega oma parimaid töötajaid ja kogu selle üritusega seati kõrge latt uue aasta juubelipeoks.

Üritusele eelnevalt seati üles eraldi registreerimise keskkond. Lisaks organiseerisime kõik külalised bussidega üle Eesti Tallinnasse ja tagasi nende kodulinna. Samuti sai kogu üritus jäädvustatud erinevate pildilahenduste näol.

Frank Events meeskond soovib Eesti Raudteele edukaid aastaid. Suurepärane koostöö tulemusena sündis suursugune ning meeldejääv juubelieelne pidu. Järgmiste kohtumisteni Eesti Raudtee!