fbpx

Trev-2 Grupp

TREV-2 Grupp

juuni
2021
Kliendiüritused
Turundusüritused

Tulemus

Aitasime TREV-2 Grupil täita unistuse – sarikapidu unikaalsel Emajõe raudteesillal. Üritust kajastasid mitmed väljaanded.

Lahendus

Emajõe raudteesilla teraskonstruktsiooni sarikapidu tekitas osalejates palju elevust, sest üritus toimus tavapärasest erilisemas asukohas. Juba peole saamine oli seiklus omaette, sest sillapeole viis külalised kohale jõelaev Pegasus. Kohapeal aga üllatused ei lõppenud, sest külalisi tervitasid miimid, õhuakrobaadid, maitsev toit ja hiljem sai jalga keerutada Karl-Erik Taukar Bandi saatel.

“Uue kaarsilla ehitustööd on esimene osa suuremast eesmärgist, milleks on järkjärguline rongide kiiruste tõstmine Tapa-Tartu raudteeliinil kuni 160 kilomeetrit tunnis. Emajõe sild saab olema eelduseks, et saaksime raudteed selles kohas sirgendada ning seeläbi sõiduaega lühendada,” lausus Eesti Raudtee rajatiste ehitusosakonna juht Kertu Arumetsa.

Aastaks 2024, kui Tartu on ka kultuuripealinn, liiguvad Tallinna ja Tartu vahel rongid juba kiiremini, rohelisemalt ning reisijate jaoks mugavamalt.
Raudteesilla kohta on rohkem võimalik lugeda siit.

Sarnased üritused

Küsi pakkumist