fbpx

Holm Bank juubel

Holm Bank

november
2020
Ettevõtte siseüritused

Tulemus

“Väga meeleolukas pidu, tegu on tõesti oma ala professionaalidega. Iga detail ja nüanss olid täpselt seal, kus olema pidid. Korraldustiimi mindset on täpselt selline, mis lubab peoeelsel perioodil usaldada protsessi. Loodan, et saame tulevikus veel lahedaid projekte lahendada, ettevõtmisi ja üritusi korraldada! Olen mitmete suuremate ja väiksemate sündmuste organiseerimisega kokku puutunud, aga kunagi pole nii ladusalt ja muretult läinud. Veelkord suured tänud Holmi turundustiimi ja kogu pangapere poolt!

Lahendus

Holm Bank toetab igati oma meeskonna motiveerimist ja ettevõtte oluliste verstapostide tähistamist.

Nii tähistati detsembris 2020 päris suurelt Holm Bank 25 juubeliaasta täitumist. Ürituse eel tagati inimeste tervislik kontroll ja soovijad said kõik endale ka ettevõtte näomaski, mida soovi korral ka kanda.

Õhtu oli tiheda programmiga ja väga meeleolukas. Kõik töötajad olid sellist üritust kaua oodanud! Sai meeli teritada mustkunstniku trikke jälgides ning silma- ja kõrvailu pakkus võluv Neleliis Vaiksoo. Tantsurütmid küttis kuumaks 2 Quick Start. Esimestest lugudest kuni lõpuni oli tantsupõrand rahvaga täitunud.

Sarnased üritused

Küsi pakkumist