Viaston Infra OÜ

august
2019
Panna kokku kontseptsioon ja korraldada ettevõtte 5. juubelipidu töötajatele ja koostööpartneritele. tänada usinaid ja lojaalseid töötajaid. Ettevõtte hindab ja tunnustab oma töötajate igapäevast hästi tehtud tööd. Lisaks tänada ka häid koostööpartnereid, kellest paljud on nõu ja jõuga seisnud ettevõtte kõrval kõik 5 aastat.
Kliendiüritused
Turundusüritused
Ettevõtte siseüritused

Tulemus

“Usaldasin Marjeleni pimesi. Ja kui jõudsime peo asukohta, siis sain aru, et see on täpselt õige koht ja selline nagu soovisime. Mõnus merevaade lisas üritusele positiivse emotsiooni ja mõnusa vahelduse linnakärale. Bänd oli väga hea ja tõmbas tantsima ka kõige vaiksemad. Suurepärane!

100
suvist ja rõõmsat pidulist

Lahendus

Klinkberg Venue sobib piduliku ürituse korraldamiseks suurepäraselt. Franki meeskonnale meeldib, et antud venuet on võimalik üles seada just täpselt sinna, kuhu klient soovib. Loomulikult suvisel perioodil oli Klinkberg end üles seadnud mõnusasse mereäärsesse asukohta.

Viaston 5. juubelipeole olid kutsutud töötajad ja koostööpartnerid oma kaaslastega. Äärmiselt pidulik ja mõnus. Tervituseks ikka natuke kihisevat. Viaston töötajate enda lapsed aitasid rahva lõbusasse meeleollu viia. Ette filmitud “Lapsesuu ei valeta” klipid olid niivõrd naljakad, et nii mõnigi pidi peale video vaatamist oma make-upi minema kohendama. Pisaraid voolas ?

Õhtupimeduses trikitas mustkunstnik Meelis Kubo, kelle trikkidest nii mõnedki jäid suureks mõistatuseks. Tantsupõranda küttis kuumaks Pille-Riin Karro & Wetcats.

 

Palju õnne veelkord Viaston Infra! Meil on ainult hea meel teiega koostööd teha ja kindlasti kohtume peagi uute põnevate projektide raames.