fbpx

Alates novembrist oleme Eesti Kaubandus-Tööstuskoja liige!

08.11. 2017

Frank Events liitus Eesti Kaubandus-Tööstuskojaga (ETKAL). Meie peamiseks sooviks on kaasa aidata ettevõtluskeskkonna parandmisele Eestis ning leida uusi välispartnereid, kellega koos luua lisaväärtusi üritusturundus maastikul. Koja liikmeks olemine annab meie inimestele võimaluse ka end täiendada erinevates valdkondades ning ikka selleks, et oma klientidele veel paremat ja mitmekülgsemat teenust osutada.

Ürituste korraldamine ja sellega valdkonnaga kursis olemine annab nii meile kui ka ETKAL-i liikmetele igati positiivseid toone. Soovime üritusturunduse lahendusi kasutades pakkuda klientidele strateegilisemaid võimalusi oma teenuste ja toodetega silma paista. Omalt poolt annab Frank Events parima, et vingete ürituste korraldamine oleks tõusev trend. Selleks on meil erinevatest valdkondadest koostööpartnerite nimekiri, kellega tunneme, et suudame kliente alati üllatada. Kuulumine ETKAL -i on siiani andnud meile rohkem tähelepanu ning kindlasti näitab koja liikmeks olemine meie töökvaliteeti.

Oleme uhked selle üle, et Eestis on selline hea organisatsioon, ETKAL ,  mis tegeleb erinevate valdkondade ettevõtete omavahelise suhtlemise aktiviseerimisega.

Lisainfo Eesti Kaubandus-Tööstuskoja kohta leiab siit.Küsi pakkumist