fbpx

Frank Events kutsub sõbrad Kohvipausile.

18.05. 2021

Kas ettevõtte üritusi korraldada ise või tellida teenus sisse? Kas ja kui palju üritusturundusagentuuri kasutamine eelarvet tõstab ja kas see ka ennast ära tasub? Virtuaalne üritus või päris üritus? Nendele ja mitmetele teistele küsimustele vastab meie esimeses Kohvipausi episoodis Finestmedia persionalispetsialist Kersti.

Oleme Franki tiimis tihti arutanud erinevaid müüte, mis väga paljudel inimestel on seoses üritustega, nende kontseptsioonide loomisega, planeerimise protsessiga, läbiviimisega, järelkajaga ning kõige selle juures kas kaasata üritusturundusagentuur või teha kõik see töö ise omal jõududel ära. Eks mõlemat pidi on õige, kuid mis hinnaga ning kelle töökohustuste arvelt.

Otsustasime kaasata mõned oma ägedad kliendid ja koostöös nendega lahata mõningaid pidevalt esile kerkivaid küsimusi ja müüte.

 

Esimeses episoodis räägib Leho ühe oma pikaajalise kliendi, Finestmedia personalispetsialistiga. Millega ettevõte tegeleb? Mis riikidest neil inimesi töötab? Kuidas nad kunagi jõudsid ürituste korraldamisel agentuuri juurde? Kuidas Finestmedia inimesed on kaasa läinud agentuuriga koostöös korraldatud ürituste kontseptsioonidega? Ja kas suvi ikkagi tuleb? Vaata meie Kohvipaus sarja, episood 1. 🙂

 

 

Tekkis Sul mõtteid ja küsimusi suve- või sügispäevade korraldamiseks? Või hoopis planeerid tublisti firma jõulupidu, kuid sooviksid värskeid mõtteid?

Võta meiega ühendust ning aitame Sul toredad sündmused korraldada. 🙂

Kiri postkasti info@frankevents.ee 

 

 

Veel huvitavat lugemist ja kuulamist:

7 sammu suvepäevade planeerimise tegemiseks

Õnnetus ei hüüa tulles, kuid ei pea head üritust ka rikkuma!

 

 Küsi pakkumist