fbpx

Miks peaks jõulu- ja uusaastapidude planeerimisega tegelema võimalikult vara?

11.05. 2018

Küsimusele “Mis ajal sel aastal jõulupidu planeeritud on?” kuuleme kevadperioodil vastuseid  „ Jõulupeo planeerimine? Hetkel ei ole olnud aega sellega tegeleda.“ või  „Jõuludeni on veel aega, räägime sellest oktoobris“.

Tegelikkuses on nii, et jõulupeo planeerimine peaks algama võimalikult vara. Tihtipeale on kevadeks populaarseimad ruumid juba broneeritud. Hulk ettevõtteid broneerivad kohe peale jõulupidu järgmiseks aastaks soovitud ruumid.  Asukoht on üks tähtsamaid asju eduka peo korraldamiseks.

ASUKOHT!

frank-joulupidu-asukoht

Lisaks populaarseimad artistid ning õhtujuhid broneeritakse ära peaaegu aasta ette. Hiljem leiab neid ka, kuid kas just neid nimesid, keda olete oma peas valmis mõelnud? Ja kui midagi juba organiseerida, siis kindlustada need, kes oleks parimad Sinule ja ettevõtte töötajate meelelahutamiseks.

Sügisepoole, kui koht ja soovitud artist on broneeritud, siis jõuab tegeleda ülejäänud detailide paika loksutamisega.

 

Pane varakult paika kindel kuupäev!

Varajane paika pandud kuupäev suurendab tõenäoliselt töötajate osavõtuprotsenti. Kuuajane etteteatamine jõulupeo toimumisajast ei pruugi inimestele olla piisav. Soovitame jõulupeo planeerimisel panna paika kindel sisekommunikatsiooni plaan.

Detsember on ajalises mõttes üks kiiremaid ja üritusi täis kuid terves aastas. Lisaks aastakokkuvõtvatele koosolekutele, tähtaegadele töö juures on veel lasteaedade- ja koolide jõulupeod, kontserdid ja palju teisi üritusi.

Kui soov on jõulupidu korraldada detsembris või juba novembris, siis teade peaks töötajateni jõudma hiljemalt oktoobris. Saatke inimestele osalemiskutsed (Outlookis, Facebooki event vms) ja kasutage sisekommunikatsiooni erinevaid tegevusi hoidmaks inimestel jõulupidu meeles ning hoidmaks nende huvi üleval.

frank-joulupidu

 

Mõte!

Skandinaaviamaades on trendiks jõulupidude asemel korraldada just uusaastapidusid bonussen. See annab võimaluse kõigil pühadeaega nautida. Jaanuar on üldiselt tööalaselt ka vaiksem. Uusaastapeol on võimalik möödunud aasta kokku võtta ning uueks kalendriaastaks fookus paika seada. Seega üks üritus on suurema väärtusega.

Eestis on juba mitmeid suurettevõtteid, kes on sedalaadi liikumisega kaasa läinud. Juhtkonna sõnul on töötajad sellise lahendusega väga rahul. Osalejate protsent on tõusnud ning ettevõte säästab peo korralduselt raha, mille saab suunata näiteks personali arendamisse või motivatsioonipakettidesse.

 

Detsembrisse jõulupeo planeerimine võib olla tunduvalt kallim.

Suur osa peokohtadest, esinejatest ja dekoraatoritest küsivad kõrghooajal suuremaid summasid. Jaanuaris on aga juba vaiksem aeg ning teenuspakkujad on hinnaläbirääkimistes paindlikumad. Varajane või tipphooajaväline ürituse planeerimine võimaldab raha säästa. Väiksema summa eest vingemad lahendused!

Seega ärge pange oma töötajaid raskete valikute ette, et nad peaksid valima pere ja tööürituse vahel. Soovitame  jõulupeo planeerida jaanuari!

jõulupeo planeerimine

 

2018. aasta jaanuaris korraldasime Valio-le vinge uusaasta- ja sünnipäevapeo Eesti Rahva Muuseumis. Tutvu tehtuga siin. 

Kirjuta meile (vastame 24h jooksul) ja tule tasuta konsultatsioonile. Leiame Sinu ettevõtte jõulu- ja uusaastapeo korraldamiseks parima soovitud lahenduse.

 

 Küsi pakkumist