fbpx

Kohvipausil on külas Ülemiste City sündmuste juht

15.06. 2021

Sel korral on Lehol külas Ülemiste City sündmuste juht Mariliis Õunapuu, kellega me teeme palju koostööd linnakus toimuvate erinevate sündmuste osas – avamised, nurgakiviüritused, kogukonda ühendavad tegevused jpm.

Mariliis räägib miks nemad nii tugevad kogukonda loovad ning miks need erinevad, isegi need pisikesed üritused neile nii olulised on. Mariliis soovitab igal sündmuste eest vastutaval inimesel ühe korra vähemalt ühe ürituse täitsa ise korraldada ja järgmisel korral kasutada head partnerit. Sel juhul on hea näha ja aru saada, kuidas asjad tegelikult üritusturundusmaastikul käivad.

Mis on pikaajalise koostöö tulemus hea partneriga? Ürituste korraldamisel partneri kasutamisel, mis on need plussid ja miinused. Mis võib üritustel juhtuda, mille puhul on super hea kui ürituse korralduse projektijuht juba eos teatud asjad likvideerib. Ning tihti tellija ei pane tähelegi, et midagi on juhtunud.

Nendest ja mitmetest teistest teemadest Leho ja Mariliis Kohvipausi kolmandas episoodis ka rääkisid.

Võta endalegi üks mõnus kohvi või tee ning tee üks väike paus.

 

 

Tekkis Sul mõtteid ja küsimusi sügiseste ürituste ja jõulupidude korraldamiseks? Võta meiega ühendust ning aitame Sul toredad sündmused korraldada. 🙂

Kiri postkasti info@frankevents.ee 

 

Veel huvitavat lugemist ja kuulamist:

Frank Events Äripäeva Turundajate TOP 2020 üritusturunduses esikohal!

Frank Events kutsub sõbrad Kohvipausile.Küsi pakkumist