fbpx

Lubagem tutvustada – Meeri Lille!

29.11. 2017

Milline on sinu lugu sündmuskorraldusega? Mida tegid enne Frangi meeskonnaga liitumist?


Gümnaasiumis teenisin klassiõdedega raha koolipidude organiseerimisega. Juba siis olin 100% kindel, et tahan minna õppima rekreatsioonikorraldust. Sisseastumiskatsetel põrusin ujumises. Õnneks jõudsin lõpuni ujuda 😀 Paraku ei saanud ma tasuta kohale ja asusin õppima hoopiski noorsootööd, mis oli minu teine valik. Ülikoolis olles värvati mind üliõpilasesindusse ja õigepea valiti kultuuri-ja spordivaldkonna juhiks. Minu ülesandeks sai ülikoolis kõikide valdkondlike ürituste korraldamine. Nii tekkis võimalus aktiivselt Tudengipäevade korralduses kaasa lüüa. Aastaid tegin koolipraktikat õpilasmalevas rühmajuhina, kus sisustasin iga aasta 3 nädalat kõige karmima sihtgrupi ehk teismeliste vaba aega. Mõned aastad peale noorsooõpinguid sai korraldatud MTÜ Estyes ridades rahvusvahelisi ja maailmaharidustemaatilisi kultuuriõhtuid. Jätkasin õpinguid magistris kultuurikorralduse erialal. Selle kõrvalt mitmete suvede jooksul lihvisin suhtlemisoskust ja kasvatasin iseloomu USAs müües ukselt uksele Southwestern Advantage ettevõtte hariduslikke raamatuid. Eestis olemise ajal värbasin tudengeid raamatuid müüma.
Kui olin otsustanud, et enam USAsse ma ei lähe, jõudsin Frank Events juurde. Niiet lõpuks olin ringiga tagasi oma südametöö ehk üritusturunduse juures.


Millal jõudsid sellesse valdkonda ja kuidas said aru, et see on just see ÕIGE asi millega tegeleda?


Jõudsin üritusturundus agentuuri Acer Events 2016 aasta algul, kuid  tegelikult olin juba tegelenud ürituste korraldusega alates aastast 2008. Sain aru, et mulle meeldib ideid genereerida, organiseerida ja inimestega suhelda. Arvan, et elus jäävad meile meelde just toredate inimestega koosveedetud aeg ja vahvad ühistegevused. Mulle meeldib inimestele neid emotsioone ja hetki tekitada, mis toovad naeru näole. Naudin seda!

Mis on olnud need sündmused või tegemised, mis on mõjutanud enim saada Sul selleks, kes Sa täna oled?

    • * geenid ja kasvatus (Natural Born Event Engineer) ?
    • * 20 aastat tantsimist erinevates koosseisudes;
    • * välisriikides elamine (Soome, Hispaania ja USA).

Mis Sulle sündmuskorralduse juures kõige enam meeldib?


Kunagi ei hakka igav! Iga klient, iga projekt on uus ja huvitav väljakutse!

Kui sa parasjagu ei korralda mõnda sündmust või ei tee pakkumisi, siis kus ja mida tehes võib sind kohata?

Koduaias näpud mullas ?. Või siis kinos, sõpradega aega veetmas. Sportimas My Fitnessis, rahvatantsus või midagi maitsvat kuskil söömas. Naudin oma aega sõprade seltsis ja alati leiame toreda tegevuse kvaliteetaja veetmiseks.


On Sul mõni raamat, mida ikka ja uuesti loed ja mida soovitaksid  teistele lugeda? Miks just see raamat?


Dale Garnegie „Kuidas võita sõpru ja mõjutada inimesi”

Oled maailmas päris palju ringi reisinud. Mis on need 2 unistuste  sihtkohta, kuhu sooviksid lähiajal minna? Mis nende paikade juures kõige enam Sind kutsub?

India – eelmine aasta käisin Myanmaris ja see oli ääretult põnev kultuuriline elamus. India puhul köidab mind just kultuur ja soe kliima. Mehhiko – Hispaania keel, maitsev toit, inimesed, kultuur,  perekonnaväärtused, temperament, muusika, tants ja loodus.

Kui Olümpiamängudel oleks esindatud ükskõik milline spordiala, siis mis oleks see, milles võidaksid kindlasti kuldmedali?

Naeratamismaratonil ?

Mis on need väikesed „asjad“, mis Su päeva paremaks teevad?


Hea toit, värske õhk, kohv ja mu elukaaslane.

Kes või mis on Sulle inspiratsiooniks? 


Minu sõbrad. Mul on väga head ja inspireerivad sõbrad, keda ei vahetaks kunagi välja.

Mis on Sinu elu slogan/moto?


Ikka edasi! Kui midagi läheb kehvasti, siis saba püsti ja edasi!Küsi pakkumist