fbpx

Marjelen – särav ja alati positiivne!

14.10. 2020

Oleme varasemalt Marjeleniga ka tuttavaks saanud. Loe kuidas Marjelen jõudus üritustusunduseni siit. Nüüd aga võtame uue ja veelgi sügavama suuna tutvustamaks teda sulle.

Vingeks alguseks nimeta üks imelik, põnev või naljakas fakt enda kohta, mida võibolla enamus inimesi ei tea, aga mida oled nõus jagama.

Ma olen aastatel 1996-2002 mänginud Arsise käsikellade ansamblis, esinenud vist kõikides linnades ja kirikutes üle Eesti ning andnud kontserte ka Norras, Rootsis ja Soomes. Isegi autogrammi on paar korda elus küsitud 😀

Kuidas näeb välja sinu argipäev?

Minu argipäev ei pruugi igakord päris argipäeva moodi välja näha, nii nagu minu nädalavahetus ei pruugi mõnikord üldse puhkepäeva moodi välja näha 😊 Õnneks on minu töö nii vaheldusrikas, et ka oma argipäeva saan ise päris palju kujundada. Lisaks e-mailidele ja pakkumistele on kohtumisi huvitavate inimestega ja uudistamisi põnevates paikades. Lisaks veel erinevad aktiivsed ja vähem aktiivsed tegevused, mida omal nahal järgi tuleb proovida.

Miks sa teed seda mida sa teed?

Sest sündmuste korraldamine ja igasugune planeerimine sobib minu olemusega hästi kokku. Mulle meeldib see, mida ma teen. Seega on mul energiat, tahet ja inspiratsiooni ka oma töösse panustada. Kui sa naudid seda, mida teed, siis saadab sind jõud ning sinu teekond on kulgemist väärt.

Ürituste korraldamine _ naiskond

 

Kirjelda ühte ägedat üritust 90 tähemärgiga.

Emotsioonid, mis jäävad meelde ja inimesed, kes  loovad atmosfääri, kus tahad alati olla!!

Marjelen, mis on sinu suurim saavutus seoses ürituste planeerimise, korraldamise ja läbiviimisega?

Kuna 2020. aasta ja kõik selle aasta eripärad tabasid meid suure mütsuga, siis ilmselt võiks siinkohal välja tuuagi virtuaalsesse maailma sukeldumise. Tuli kohaneda väga kiiresti ning planeerida ning teostada olukorras, kus iga päev said ise midagi uut teada ning avanesid võimalused, millest varem kuulnudki polnud. Kuigi ma ootan olukorra paika loksumist vanasse rütmi, siis kogemuse ja uute teadmiste võrra olen kindlasti rikkam.

Mis on viimane situatsioon, millele tagasimõeldes oled palju õppinud?

Kõige rohkem on mind ikkagi õpetanud elu ise. Kuigi minu lapsed on juba päris tegusad ja iseseisvad, siis ilmselt on kõige suuremad õppetunnid tulnud ikkagi seoses nendega. Sinna alla käivad nii ajaplaneerimise meistriklassid, logistika kõrgem tase kui ka sisemise jooga rakendamine olukorras, kus varasemalt seda pigem teinud ei oleks. Lastelt on palju õppida ning neilt saab ka palju tagasi, nii et õhtu lõpuks on kõik seda väärt.

Oled viimasel ajal kokku puutunud erinevate virtuaallahendustega üritustel. Kuidas see on sind õpetanud? Kas virtuaalne meeskonnaüritus on uus tava või pigem parim lahendus halvimal ajal?

Pigem parim lahendus keerulisel ajal. Kõik õnneks liigub vaikselt paremuse suunas, nii et loodan, et juba varsti on jälle tavapärane saada inimestega kokku, kallistada, jutustada ja nautida ka suuremate sündmuste melu. Virtuaalne maailm ei tohiks domineerida päris maailma, päris suhtluse ja päris ruumi üle.

Midas sa teeksid, kui sul kaob pikaks perioodiks ära elekter ja internet?

Kõik kes mind hästi tunnevad, teavad, et suurt muret mul sellega ei oleks. Mulle meeldib kui on melu ja möll, aga tasakaaluks meeldib mulle väga ka loodusest jõudu ammutada, pikki vahemaid autoga sõita ning uusi paiku avastada. Eks siis oleks mõnda aega lihtsalt vaja maailma rohkem lives uurida ja see polegi ju nii hull plaan 😊

Kes on sulle eeskujuks?

Mul endiselt ei ole ühtegi nime välja tuua, sest inspireerivaid inimesi on palju. Inimesed, kes lähtuvad oma mõttemaailmas motost, et kõik on võimalik. Kes teavad, mida nad tahavad ning liiguvad iga päev kasvõi väikeste sammudega edasi. Ükskõik kui vaikselt sa sõuad, sa oled ikka väga palju eespool neist, kes isegi ei ürita 😉

Kust ammutad peamiselt inspiratsiooni üritustele uute lahenduste, kohtade, teemade ja esinejate jaoks?

Eks igal pool kuhu satun hoian ikka silmad ja kõrvad lahti. Kõige parem on kindlasti oma kogemus ja emotsioon, aga muidugi teeb kogu maailmast ideede kogumise lihtsamaks internet. Kindlasti on suur rõhk ka tiimitööl, sest arutades ja erinevaid ideid omavahel põrgatades võib jõuda väga ägedate lahendusteni viagra pre ženy predaj.

 

 

Loe veel:

Ürituse korraldaja 10 olulist omadustKüsi pakkumist