fbpx

Minu Unistuste päev 10. aasta juubel

21.07. 2021

Minu Unistuste Päev ja selles organisatsioonis tegutsevad inimesed on nii suure südame ja positiivse olemisega, et nende tegemistesse oleme meiegi soovinud ikka ja jälle panustada.

Suvel sai Minu Unistuste Päev 10 aastaseks. Palju õnne Franki tiimi poolt.
Aitasime sünnipäevapeo toimumisel kaasa nõu ja jõu ning päevajuhtimisega Asso poolt. Aitäh usalduse eest!

 

💛💙 MINU UNISTUSTE PÄEV SAI 10-AASTASEKS! 💛💙

Heategevusfondil Minu Unistuste Päev täitus juuli alguses kümnes tegevusaasta, olulist verstaposti tähistati patroon Lenna kontsertiga ning pidulikult avati fotonäitus raskelt ja krooniliselt haigetest lastest.
Fotografiskas toimunud sünnipäeval olid kohal mitmed näitusel olevate fotode lapsed ja pered, fondi sõbrad, head toetajad ja koostööpartnerid ning Minu Unistuste Päeva võtmeisikud. Kõne pidas fondi üks kaasasutajatest Helena Almqvist. Vaata suurt GALERIID .

Minu Unistuste Päev Lenna Kuurmaa Fotografiska

 

Lisaks näitusele oli õues üleval “Wall of fame” fondi vabatahtlikest, kelle abiga on kümne aasta jooksul korraldatud üle 700 unistuste sündmuse. Minu Unistuste Päeva fotode väljapanek raskelt ja krooniliselt haigetest lastest on üleval Fotografiska esimese korruse avatud pindadel postide peal ning jääb avatuks kuni 30. juulini. Seejärel liigub rändnäitus edasi järgmisse kohta.

Heategevusfondi Minu Unistuste Päev asutasid 8. juulil 2011. aastal Marianne Bruhn (DK) ja Helena Almqvist (SWE), sest nägid, et Eestis on puudu vaimse tervise toest tõsiselt haigetele lastele. Kumbki asutaja lisas fondi kontole ühe euro lootuses, et ühel päeval kasvab nende idanema pandud seemnest midagi väga ilusat, helget ja lootusrikast.

Heategevusfond Minu Unistuste Päev viib ellu raskelt ja krooniliselt haigete laste unistusi, et toetada laste ja vanemate vaimset tervist ning on oluline osa raviprotsessi tervikust. Aastas korraldatakse keskmiselt 100 unistuste sündmust, millest pooled on personaalsed unistuste päevad ja teine pool erinevad grupiüritused. Fondis tegutseb ligikaudu 100 vabatahtlikku üle Eesti.

Tekst Minu Unistuste Päeva uudisest.

 

Veel huvitavat lugemist:

Ülemiste City avamised ja nurgakivi

Kas meeskonnaüritustel jälle kriips peal?Küsi pakkumist