fbpx

Eesti Muuseumide Aastaauhinnad 2021

Tulemus

“Transpordiamet/Eesti Maanteemuuseum soovib tänada Frank Eventsi ja tema tiimi, eesotsas Meeriga, suurepärase töö eest Eesti muuseumide aastaauhindade „Muuseumirott 2021“ konverentsi ja gala korralduse eest! Meeskond oli väga professionaalne. Meeri, kes pidi gala lavastuse ja kogu produktsiooni väga lühikese ettevalmistusaja tõttu kiirelt valmis mõtlema, sai sellega suurepäraselt hakkama! Ka meie osalejate tagasiside on väga positiivne olnud. Aitäh veelkord ja väga hea oli Teiega koostööd teha!”

Lahendus

Koostöös Kultuuriministeeriumi muuseuminõukogu ja Kultuurkapitaliga antakse igal aastal välja nn muuseumirotte ehk Eesti muuseumide aastaauhindu. Eesti Muuseumide Aastaauhinnad 2021 konverents ja pidulik auhinnagala toimusid 28. jaanuaril 2022 Põlvas. Selle aasta sündmust korraldas Eesti Maanteemuuseum koostöös Frank Eventsiga.

Eesti Muuseumide aastaauhinnad 2021 üritus oli jagatud kaheks osaks – päevane konverents toimus Eesti Maanteemuusemis ja õhtune auhinnagala Põlva Kultuuri- ja Huvikeskuses. Eesmärgiks oli kasutada võimalikult palju kohalikke esinejaid ja teenusepakkujaid. Gala avashow’l astusid üles folklooransambel Käokirjas, Põlva lõõtsakooli lõõtspillimängijad ja Meie Stuudio tantsukool. Õhtu lõpetas Akadeemiline puhkpilliorkester Popsid. Kogu õhtut juhtisid Vanemuise näitlejad Margus Jaanovits ja Kärt Tammjärv. Lisaks astusid kõnedega üles Eesti Vabariigi president Alar Karis, kultuuriminister Tiit Terik ja muuseumikogu esimees Anton Pärn.

Live ülekannet oli võimalik jälgida Postimees uudisteportaalist.

Küsi pakkumist