fbpx

kood/Jõhvi koolimaja avamine

kood/Jõhvi

november
2022
Turundusüritused

Tulemus

“Me oleme kogu kood/Jõhvi kogukonnaga äärmiselt tänulikud ja rõõmsad, et just Asso ja Franki meeskond meie hulljulge projekti ja väljakutsega liitus. Koodikooli meeskond, õppijad ja külalised jäid väga rahule! Ajalooline hetk kohe kindlasti! Uudsele tehnoloogiakoolile kohaselt toimus avatseremoonia ja “lindilõikamine” hoopis teise võtmes – asutajad andsid “oma käe”, valgus-ja laseretenduse kaudu sai vanast ajaloolisest telefonikeskjaamast uus kool… Tänusõnu ja emotsioone jagub veel väga pikaks ajaks! Aitäh ja teeme teised lahedad ideed ka tulevikus teoks! 😉 “ Kadi Lääts, kood/Jõhvi kogukonnajuht

Lahendus

30.november oli kood/Jõhvi jaoks uue etapi algus, sest valmis sai päris enda koolimaja. Selle puhul korraldasime suurejoonelise avaürituse nende uues renoveeritud hoones, kus asub lisaks õppehoonele ka ühiselamu. Veetsime toreda õhtu, kus oli tunda toetavat kogukonna vaimu ja panust. Palju õnne õpilastele, tiimile ja asutajatele!
Meie imelised partnerid, kellega õhtu võimalikuks sai: õhtujuht – Andres Torm muusikaline etteaste – Andreas Pall Music heli ja valgus – Maivel Sound & Light lasershow – Romek Sirila valgusefektid – Remo Sirila toitlustus – Jahh Catering baar – Butterfly Cocktail Catering dekoratsioonid – Dekovägi, 360* Videobooth ja Magicmirror – Photobooth Estonia guides and game station – kood/Jõhvi õpilased. Aitäh teile!

Sarnased üritused

Küsi pakkumist