fbpx

Frank Events ja 360 KRAADI

Frank Events ja 360 KRAADI

mai
2019
Kliendiüritused
Turundusüritused
Ettevõtte siseüritused

Tulemus

Suurepärane üritus, kus kõik õnnestus 100%-liselt.

Lahendus

Meil on hea meel olla Ülemiste Citys sellisel kontoripinnal, mis annab võimaluse hästi korralda punasevaibapidusid. Meie kontoripidu soosis suurepärane ilm ja saime inimeste kogunemise teha väljaspool kontori pinda ning nautida varakevadist sooja päikest.

Kontori uksed avasime pidulikult puhkpilliorkestri saatel. Pakkusime maitsvat toitu ja kevadiselt värskeid jooke. Showbarman näitas ka oma baarmanitrikke ning puhus suure leegiga meie kontorist negatiivsed vaibid eemale.

Kontoripeoga oli meil hea meel anda avalikult teada, et Frank Events on teinud suure panuse pakkumaks veelgi paremat täisteenuslahendust oma praegustele ja tulevastele klientidele ning partneritele. Liitusime Seiklusfirma 360 KRAADI-ga. Täpsemalt sellest saab lugeda siit.

Mikrofon oli kõnedeks avatud ning õhtupooliku head muusikat saime kõik nautida. Õnneks on meie seltskonnas piisavalt DJ-sid ja õhtujuhte. Vaikset hetke ei olnud. Kontoripidu missugune!

Aitäh head sõbrad, et olete olemas ning jätkuvalt tulete meie juurde ägedate ürituste korraldamiseks. Meie jaoks on iga uus kohtumine ja suvepäevade, jõulupeo, seminari ja konverentsi korraldamine uus väljakutse, sest püüame iga ettevõtte soovidest lähtuvalt üles ehitada unikaalse ürituse. Meil on hea meel tõdeda, et oleme nii mitmetele ettevõtetele strateegiliseks turundus- ja kommunikatsioonipartneriks ürituste loomisel.

Frank Eventsi Sepise 8 kontor on teile alati avatud. Helistage ette ning kohume mõnusaks kohviks ja arutame eelseisvaid üritusplaane.

Sarnased üritused

Küsi pakkumist