fbpx

Acer Events on nüüd Frank Events!

11.10. 2017

Aastal 2007 loodi üritusturundusagentuur Acer Events. Selle hetkeni korraldati erinevaid sündmuseid juba tükk aega kuid ühest koosolekust sündis lõpuks Acer Events OÜ. Tõsi, tol ajal oli tähtis olla neti.ee otsingumootoris võimalikult eespool ning selleks antud nimi valitigi. Mõeldud, tehtud.

Nüüd 10 aastat hiljem oleme otsustanud astuda järgmise sammu ning nüüdsest oleme sündmusturundusagentuur Frank Events. Miks selline nimi? Seda sellepärast, et 10 aastat on meiega koos kõiki sündmuseid aidanud korraldada üks isik, kes on jäänud alati tahaplaanile ning saladuseks. Nüüd on ta otsustanud astuda prožektorite valguse kätte ning ennast tutvustada. Tema nimi on Frank. Temaga on alati põnev, tal on palju kogemusi ja ägedaid ideid. Ta teab kuidas sündmuseid muuta võimalikult kasumlikuks, personaalseks ja lõbusaks. Tal on kõige selle saavutamiseks omad nipid. Kirjuta talle 🙂

Frank Eventsi tegevusalaks on sündmuste korraldamine ning iseloomustavateks märksõnadeks on professionaalne klienditeenindus, uudsed ja originaalsed ideed ning kvaliteetne korralduslik pool. Lisaks kogemuslikule pagasile oleme omandanud teadmisi Tallinna Ülikooli rekreatsioonikorralduse erialal, mistõttu värske vaimuna on meie ideed särtsakad ning samas ka väärikalt väljapeetud. Ühtlasi hoiab ka Frank meil alati silma peal.

 Küsi pakkumist