fbpx

Frank Events ja seiklusfirma 360 Kraadi ühinesid!

30.04. 2019

Eesti hinnatuimate üritusturundusagentuuride hulka kuuluv Frank Events ostis seiklusfirma 360 Kraadi, et kasvada piirkonna mitmekülgseimate sündmuste korraldajaks ning tõusta seiklusturismi eestvedajaks.

Ühinemise järel jätkavad Frank Events ja 360 Kraadi eraldi brändidena ning igapäevases suhtluses partnerite jaoks muutusi ei toimu. Küll võimaldab senisest tihedam koostöö asuda välja töötama uusi lahendusi ning pakkuda veelgi mitmekülgsemat teenust.

Frank Eventsi asutaja ja tegevjuhi Taavi Puuoru sõnul jõudsid mõlemad ettevõtted oma arengus olukorda, kus visiooni ja ambitsioonide elluviimiseks oli tarvis astuda edasi korraga mitu sammu ning loogiline oli jätkata koos.

FrankEvents-360kraadi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Eesmärk olla välisturgudel senisest aktiivsem

„Frank Events ja 360 Kraadi teevad oma tööd siira pühendumuse ja suure südamega, mis on meid aastatepikkuse koostöö jooksul muutnud lähedasteks partneriteks. Hingame samas rütmis juba aastaid, mistõttu idee ühinemisest tekkiski,“ ütles Puuorg. „Frank Eventsi visioon on kasvada piirkonna mitmekülgseimaks ürituste korraldajaks, pakkuda kliendi vajadusi väga täpselt arvestavaid lahendusi ning arendada seiklusturismi. 360 Kraadi tiimil on tohutu kogemus, suurepärane suhtumine ja vihikute kaupa ideid, mida saame üheskoos realiseerima hakata, kuid 360 põhiolemus kui Eesti turul eriline väärtus, jääb kindlasti samaks.“

Tulevikuplaanide hulka kuulub ka senisest julgem tegutsemine välisturgude suunal. Seda võimaldab juba praegu kasutuses ja arenduses olevate nutimängude viimine mitmekeelseks, inimeste kasvav huvi loodusläheduse ja -turismi vastu ning tugev positiivne kuvand Eestis.

„Inimesed tahavad, et üritused oleksid tähendusrikkad. Ühendades üritused läbi erinevate kontseptsioonide seiklusmängude ja looduses liikumisega, saame luua iga kliendi jaoks ainulaadse lahenduse, lähtudes tema eesmärgist ja eelarvest,“ lisas Puuorg. „Pole vahet, kas tegemist on sise- või turundusürituse, seminari või konverentsiga, Frank Events ja 360 Kraadi, pakuvad Eestis ainulaadset teenust. Oleme oma klientidele strateegiline turunduspartner.“

 

Frank ja 360 jätkavad eraldi brändidena

Puuorg palub olemasolevatelt partneritelt pisut kannatlikkust, sest olukord on mõlema jaoks uus ja tarvis on veidi aega, et lisaks ühes rütmis mõtlemisele ja suhtumisele ka kõik protsessid ning igapäevatoimetused sünkrooni saada.

Ühinemise järel jätkavad Frank Events ja 360 Kraadi eraldi brändidena ning igapäevases suhtluses partnerite jaoks muutusi ei toimu. Frank Events OÜ omandusse läheb seiklusfirma 360 Kraadi bränd, inventar, õigused ja kohustused. Tehingu suurust osapooled ei avalda.

Seiklusfirma 360 Kraadi on ligi 17 aasta jooksul kasvanud loodusmatku ja seiklusüritusi läbiviivast ettevõttest kogu Eesti seiklusturismi nägu kujundanud tegijaks. Teenuste hulka kuuluvad enda väljatöötatud ja peamiselt tahvelarvutitel toimivad meeskonnamängud, loodusmatkade ja suvepäevade korraldamine ning matkavarustuse rentimine. 

„360 Kraadi kõige suuremaks tugevuseks on suurepärane tiim, kelle koostöövalmidust kiidetakse pidevalt. Nad teevad fantastilist ja hingega tööd, olles kogu brändi üles ehitanud vaid oma ideede toel kedagi teist kopeerimata,“ märkis Puuorg.

360 Kraadi peamiseks kontaktisikuks jääb endiselt Linda, kes koos Kaarinaga jäävad vormistama pakkumisi ning korraldama igapäevast tööd. Erilahenduste ja suuremate ühisprojektide osas võta ühendust Taaviga.

 

Tähelepanu! Alates 1. maist esitab 360 Kraadi teenuste arveid Frank Events OÜ. Palume arvete tasumisel tähele panna saaja nime ja kontonumbrit.

Seiklusfirma 360 Kraadi jätkab tegutsemist Tallinnas aadressil Leiva 3. Frank Eventsi uus kontor asub aadressil Sepise tn 8.

 Küsi pakkumist