fbpx

Frank Events hakkab sättima ….

29.10. 2021

…ehk tähistasime oma ägada tiimi ja hulga toredate sõpradega oma 14. aasta sünnipäeva. Kõik väga pidulikud ja olulised üritused Eestis peetakse Estonia kontserdi- ja/või teatrimajas. Nii ka meie. Sai laulda, huumorit, tantsida ning ülimaitsvaid toite.

Frank Events sai ametliku alguse kui Leho Luukas ja Taavi Puuorg otsustasid tööalased leivad ühte kappi panna ning koos üritusturundusmaastiku laineharjadel sõitma hakata. Oo… ja kuidas seda sõitu on olnud äge kogeda. Ja nagu igas veekogus, siis ka meil on olnud äärmiselt tormiseid ja hulle perioode, kus tiimiliikmed on üle Eesti üritusi ette valmistamas, läbi viimas. Ühel päeval ühes kohas ja järgneval juba hoopis Eesti teises otsas. Siinkohal suur tänu kogu meie tiimi lähedastele, kes need ülikiired perioodid on vastu pidanud, sest kodune toetus sel ajal on ülimalt oluline. ❤️

Samuti suur tänu ka kõikidele klientidele, kes meid ikka ja jälle panevad oma soovide ja ideede teostamiseks uusi ning vingeid lahendusi välja mõtlema. Eks alati ei ole see kerge, kuid võiks öelda, et selles võlu peitubki.

Vaatamata rasketele oludele on meie tiim tugev ning valmis võimalike erilahenduste peale mõtlema, et teie tiimid saaks unustamatuid elamusi ja kogemusi.

FRANK Events _ sünnipeäv, Terje Atonen

 

Save the date – juba varakult kuulutame välja juubelipeo kuupäeva,  7.oktoober 2022. Asukoht, formaat jne selgub uuel aastal ning selle kohta potsatab klientidele kindlasti aegsalt postkasti mõni kiri 😉

Seniks olge terved ja uute kohtumisteni!

 

 

Loe veel meie uudistest:

Frank Events kutsub sõbrad Kohvipausile.

Tiimiüritus õues on selle aasta trend!Küsi pakkumist