fbpx

Suvepäevad toimuvad, ainult natuke teisiti.

30.06. 2020

Olenemata imelisest talvest ei jää suvi ka sel aastal tulemata. Sellega koos ka soov ning vajadus planeerida ettevõtte suvepäevasid. Täna oleme olukorras, kus pea aasta on kollektiivid pidanud töötama kas osalise- või täiskoorumusega kaugtööl. Ja meeskonnaüritusi ei ole väga palju toimunud. Kui siis väiksemates tiimides. Lisaks on edasi lükatud 2020. aastast suur hulk sündmuseid – kevad-, suve- ja sügispäevad, jõuluüritused ja muud tähistamist vajavad tähtpäevad.

Kui soovid korraldada sel suvel ettevõtte suvepäevasid, siis tuleb tegutseda NÜÜD! 

Kuna üritusi on palju edasi lükatud, siis populaarseimate puhkekohtade, ansamblite ja meelelahutajate suvised kalendrid hakkavad tasapisi täituma.

Suveüritused ei saa ka veel sel aastal olema traditsioonilised saunarallid ja hommikuni trallimised. Lihtsalt olukord ei soosi ega ka luba seda. Küll on meil aga hulk teisi võimalusi, kuidas korraldada üks meeldejääv ja meeleolukas üritus.

 

Fookuses on tiimi – ja osakondade motivatsioonipäevad.

Ülimalt populaarseks on saanud erinevates formaatides matkad koos lisategevusega. Näiteks korraldasime aktiivsed sügispäevad Rademarile. Sügisel toimus meie enda kleindidele tore Frank nimepäeva kanuumatk koos toitlustuse ja lõbusa olemisega.

Erinevat tüüpi Amazing Race, Challenge lahendused on samuti populaarsed. Need annavad võimaluse suuremad kollektiivid jaotada väiksematesse tiimidesse, kes siis koos liiguvad (kasvõi mitme päeva vältel). Siin hea näide Nordea Estonia Money Race läbiviimisest.

 

Milline üritus kõige paremini praegu sobib? Virtuaal, hübriid, õueüritus?

Siin ühte ja ainuõiget vastust kindlasti ei ole. Iga ettevõte ja tema töötajad on erinevad. On organisatsioone, kes peavad virtuaal- ja hübriidlahendusi uudseks ja ägedaks. Samas on hulk nö vanakooli inimesi, kes igal võimalusel eelistavad kontaktüritust. Kasvõi õues.

“Klientidelt oleme saanud virtuaalsete koosolekute ja meeskonnaürituste kohta tagasisidet, et need on vajalikud, kuid kõik tunnevad puudust reaalsest näost näkku kohtumisest. Näiteks ühe suurettevõtte juht ütles, et Zoomi koosolekutelt töötajatega üle Eesti, on väga raske saada osalejatelt autentset tagasisidet. Virtuaalkoosolekul osalejatel on mikrofon kinni ja videot ka üldiselt ei kasutata. Seega uute ideede edasiviimine ja osalejatelt reaktsiooni saamine on väga raske,” Leho Luukas

 

Siin mõned head soovitused, millele suvepäevade planeerimisel mõelda:

8 sammu suvepäevade päringu koostamiseks

Oleme suvepäevasid korraldanud 2007. aastast alates. Selle aja jooksul on olemas hulk häid koostööpartnereid, kes on valmis meiega kiirelt punti hüppama ning professionaalselt omapoolseid lahendusi pakkuma. Seega tasub kiirelt reageerida ja plaan paika panna.

Küsi pakkumist kohe ja jõuad meeskonnaga suvel ägedalt aega veeta! Kirjuta info@frankevents.ee

 

frankevents_meeskond

 

 Küsi pakkumist