Suvepäevad toimuvad, ainult natuke teisiti.

30.06
2020

Juuli on käes, kuid kes veel soovib, siis suvepäevasid sel aastal jõuab korraldada. Täna oleme olukorras, kus suuri kogunemisi vabas õhus küll lubatakse, kuid pigem ei soosita. Seega selle aasta suvepäevad ei ole kindlasti traditsioonilised – suured kogunemised ja varahommikuni trallimine jääb mõneks järgmiseks korraks.

Fookuses on tiimi – ja osakondade motivatsioonipäevad.

Need kindlasti ei pea olema standartsed ja piirduma linnas õhtusöögi või hoopis saunatamisega. Vaatame tänast olukorda vägagi positiivses võtmes – ettevõtted teevad hulga motivatsiooniüritusi, mis on mastaabi osas küll väiksemad, kuid sisu osas personaalsed, ühtsustunnet hoidvad ja täis ägedaid tegevusi.

Juuni viimasel nädalavahetusel tegime ägeda aktiivse päeva Amazing Race kontseptsiooni näol, mis hõlmas endas tegevusi terve päeva vältel. Tiimid startisid Tallinnast ja jõudsid üheksa tunni vältel lahendada ülesandeid Tallinnas, Viru rabas, Viitna järvel, Kiviõli seikluspargis, Sonda laululaval ning lõpuks ka Rakveres. Kui varasemalt oleme sama teinud suurele seltskonnale, siis nägime, et ka 10-liikmelise pundi sai ilusti väikestesse tiimidesse jagada ning nad omavahel võistlema panna. Selliste seikluste ja lahenduste juures on hea jälgida kehtestatud 2+2 reeglit. Lõpplahenduse ja auhinna kätte saamiseks oli vaja iga meeskonna 100%-list panust. 

 

meeskonnatöö_frankevents

Kiiremad jõuavad veel reageerida

Täna jõuavad päringud meieni 1-2 nädalat enne planeeritud üritust ja me suudame selle kenasti ära korraldada. Üleval pool mainitud Amazing Race panime purki 1.5 nädalase planeerimise ajaga. Ja saime osalejatelt päeva jooksul ning hiljem igati positiivset tagasisidet “Täname teid suurepärase ürituse eest! Oli lahe!” Seega kõik on võimalik!

“Klientidelt oleme saanud virtuaalsete koosolekute ja meeskonnaürituste kohta tagasisidet, et need on vajalikud, kuid kõik tunnevad puudust reaalsest näost näkku kohtumisest. Näiteks ühe suurettevõtte juht ütles, et Zoomi koosolekutelt töötajatega üle Eesti, on väga raske saada osalejatelt autentset tagasisidet. Virtuaalkoosolekul osalejatel on mikrofon kinni ja videot ka üldiselt ei kasutata. Seega uute ideede edasiviimine ja osalejatelt reaktsiooni saamine on väga raske,” kirjeldas olukorda Leho Luukas, kes on üritusi korraldanud pea 15 aastat.

Ja kui turvalisuse huvides ei soovita siiski kokku saada, on 360 KRAADI välja töötanud ägedad virtuaalsed mängud, mida saab ideaalselt tiimidevaheliseks võistluseks ära kasutada.

Oleme suvepäevasid korraldanud 2007. aastast alates. Selle aja jooksul on olemas hulk häid koostööpartnereid, kes on valmis meiega kiirelt punti hüppama ning professionaalselt omapoolseid lahendusi pakkuma. Seega tasub kiirelt reageerida ja plaan paika panna.

Küsi pakkumist kohe ja jõuad meeskonnaga suvel ägedalt aega veeta! Kirjuta info@frankevents.ee

 

frankevents_meeskond