fbpx

Aastavahetuspidu Roostal

Roosta Puhkeküla

jaanuar
2019
Turundusüritused

Tulemus

Õhtu täis toredaid tegevusi ja ka väikeseid üllatusi. Kohalolnud rahvas võttis kõikidest tegevustest aktiivselt osa. Latiinorütmid panid kõigi jalad liikuma ja puusad pööritama.

Lahendus

Koostöös Roosta puhkekülaga sai korraldatud juba tradistsiooniliseks saav tore temaatiline aastavahetuspidu. Selleaastane teema oli kuumad kariibirütmid, rohkelt tantsu ja värvi ning nalja toovad lisategevused.

Saabuvat rahvast tervitas kirevate kaelavanikute ja temaatiliste jookidega õhtujuht Ersto Põlluaas, kes viis õhtu jooksul läbi mitmeid erinevaid lõbusaid mänge, millest kohalolijad aktiivselt osa ka võtsid. Aastavahetuspidu peaks olema nii üles seatud, et nalja saaks palju. Ja nii ka oli. Pisematele pidulistele oli ette valmistatud eraldi tegevused ja mängud.

Aastavahetuspeol küttis rütmid eriti kuumaks Zahira Tantsustuudio tantsushow. Zahira tegi hiljem kõigile osalistele puusakeerutusõpetus-töötoa. 

Saadud teadmisi ja harjutusi sai kohe praktikasse panna L’Dorado muusika taustal. Üllatusesinejaks oli lähedal elav Jaan Sööt. DJ Mihkel Elleri suurepärase muusikavaliku järgi sai tantsida varajaste hommikutundideni.

Aastavahetuspeo jäädvustas fotograaf Urmas Kamdron.

Sarnased üritused

Küsi pakkumist